برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب


برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب

 

 

آمادگی و حضور امت حزب الله برای برخورد با فتنه گرانی که از نمایشگاه بین المللی کتاب سو استفاده کنند .

شنیده ها حاکی است که اتاق فرمان  فتنه در خارج   تاکید بسیاری به سران فتنه داخلی کرد ه است که در روز های آینده با حضور در نمایشگاه کتاب و به آشوب کشاندن این محیط فرهنگی، سعی در راه انداختن دور جدیدی از اغتشاشات نمایند .

از این رو امت همیشه در صحنه حزب الله به مانند راهپیمائی روزهای 9 دی و 22 بهمن در تمام روزهای برپائی نمایشگاه با هماهنگی و هوشیاری کامل آماده برخورد با هر گونه تشنج و رفتار منتهی به خشونت می باشند .

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت18:24 | نظر بدهید |   راز فیلم ساختگی قتل ندا را برملا شد

راز فیلم ساختگی قتل ندا را برملا شد

مادر ندا آقا سلطان راز فیلم ساختگی قتل ندا را برملا ساخت گلوله ای که به سمت راست سینه خورده بود این خبر ثابت می کند که یا مادر مقتوله دروغگوست یا آنچه در فیلم پخش شده از بی بی سی فارسی مشاهده کرده ایم یک دروغ بزرگ بوده است که البته مراجعه به سابقه این رسانه استکباری ... صراط - هاجر رستمی مطلق، مادر دختری که در اثر حماقت خودش آلت دست سرویس اطلاعات مرکزی بریتانیا قرار گرفت و نهایتا توسط تیم ترور mi6 کشته شد، در مصاحبه ای با سایت اینترنتی روز آنلاین (وابسته به سازمان سیا) مطالب مهمی بیان داشت که در گشایش گره های قتل ندا آقاسلطان کمک خواهد کرد. به گزارش صراط، این زن در بخشی از مصاحبه خود صراحتا اعتراف کرده است که ندا اساسا در انتخابات شرکت نکرده بود! هاجر رستمی می گوید: "رای ندا در اصل برابری زن و مرد، دغدغه بود. او آزادی می خواست. بعد از انتخابات هم به هموطنانش پیوست که دنبال رای و حق خود بودند. او نیز دنبال حق خود بود و اعتراض داشت، با اینکه نتوانسته بود رای بدهد." این اعتراف مادر ندا در حالی است که رسانه های وابسته به کودتاگران بارها ندا آقاسلطان را به عنوان سمبل کسانی که در اعتراض به تقلب در رایشان راهی خیابان شده بودند، نمایش داده اند و حال آنکه این بازیچه دست بریتانیا اساسا جزء‌ ضدانقلابیونی بوده که اصلا در انتخابات شرکت نکرده اند! اما مهمترین نکته ای که در خلال اظهارات هاجر رستمی قابل ملاحظه است مربوط به مشاهدات وی از جنازه دخترش می باشد. مادر مقتوله در تشریح محل اصابت گلوله می گوید: "بالای سینه، سمت راست، گلوله خورده بود و به اندازه چند سانت جای بخیه بود." حالا به این عکس توجه کنید.

اگر بار دیگر به فیلمی که از تلویزیون بی بی سی فارسی منتشر شده برگردیم خواهیم دید ؛ محلی که بی بی سی مدعی برخورد گلوله به آن است دقیقا وسط سینه مقتوله است، نه سمت راست و نه سمت چپ سینه او! و این بدان معنی است که یا مادر ندا دروغ می گوید (که احتمال آن کمتر متصور است)‌ یا فیلم پخش شده از بی بی سی جعلی بوده و ندا در لحظه فیلم برداری مشغول نقش بازی کردن برای رسانه های صهیونیستی بوده است! نقش مقتولی که گلوله به وسط سینه او اصابت کرده و در مشاهدات مادرش جای گلوله روی قسمت راست سینه اوست! حالا پیدا کنید کسی را که پس از اتمام تئاتر خیابانی "قتل ندا" گلوله واقعی را به سمت راست سینه او شلیک کرده است. گفتنی است نامزد ندا آقا سلطان که جنازه او را تحویل بیمارستان داده است هم اکنون پس از اقامتی چند ماهه در بریتانیا راهی اسرائیل شده و از جانب شیمون پرز مورد تفقد و تقدیر قرار گرفته است...

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت13:12 | نظر بدهید |   برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب آمادگی و حضور امت حزب الله برای برخورد با فتنه گرانی که از نمایشگاه بین المللی کتاب سو استفاده کنند .

شنیده ها حاکی است که اتاق فرمان سران فتنه  تاکید بسیاری به سران فتنه داخلی کرد ه است که در روز های آینده با حضور در نمایشگاه کتاب و به آشوب کشاندن این محیط فرهنگی، سعی در راه انداختن دور جدیدی از اغتشاشات نمایند .

از این رو امت همیشه در صحنه حزب الله به مانند راهپیمائی روزهای 9 دی و 22 بهمن در تمام روزهای برپائی نمایشگاه با هماهنگی و هوشیاری کامل آماده برخورد با هر گونه تشنج و رفتار منتهی به خشونت می باشند .

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت10:38 | یک نظر |   فتنه سبز و شکستی دیگر

 

 فتنه سبز و شکستی دیگر

هرچند اعضای شورای مرکزی و دبیران استانی جامعه اسلامی کارگران، یک‌پارچه و هم‌صدا و از طرف اکثریت قشر کارگر این سرزمین در نشستی در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 1388، حمایت مجدد خود را از جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد اعلام کرد و در بیانیه پایانی این نشست، از عملکرد چهارساله دولت نهم در عرصه‌های گوناگون تقدیر کرد و توجه و اهتمام دولت در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و طبقات محروم جامعه به خصوص کارگران، کارمندان و بازنشستگان و رفع مشکلات آنان و بهبود وضعیت معیشتی آنها را ستود و ایستادگی و مقاومت دولت و به ویژه شخص رئیس‌جمهور اصول‌گرا را در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران و سطله‌جویان تحسین کرد و دستاوردها و موفقیت‌های عرصه هسته‌ای را حاصل آن ایستادگی و مقاومت در پرتو الطاف الهی و رهنمودهای مقام عظمای ولایت قلمداد نمود و ... باز هم کسانی که هنوز از توهم بی‌شمار بودن خود بیرون نیامده‌اند و هنوز می‌اندیشند که دل اقشار و گروه‌های مختلف این سرزمین در گرو حماقت‌ها و بی‌مبالاتی‌های آن‌هاست، از خواب غفلت بیدار نشده‌اند و می‌خواهند با شعارهای پوشالی و توخالی خود به بهانه‌های واهی نظم عمومی کشور را مختل کنند و آرامش زندگی روزمره مردم را بر هم بزنند.
اینکه کار و کارگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی و بالاتر از آن در آموزه‌های دین مبین اسلام، جایگاه ویژه‌ای دارد و از ارزش بالایی برخوردار است، بر همگان مبرهن است.
اولیای دین اسلام چنان به کار ارزش داده بودند که خود به کارگری مشغول بودند.به عنوان نمونه در روایات اسلامی می‌بینیم که امیرالمومنین (ع) خود قنات‌ها حفر می‌کردند و باغ ها می‌ساختند.
حضرت امام صادق (ع) به خوبی به این مطلب اشاره دارند؛ ایشان می‌فرمایند: امیرالمومنین (ع) بیل می‌زد و زمین را احیاء می‌کرد و از درآمد و دست‌رنج خویش هزار بنده آزاد کرد. تمام این‌ها حاکی از ارزشمندی کار و کارگری و مذموم بودن تنبلی و کسالت و بیکاری است.
بنیانگذار کبیر انقلاب نیز بارها و بارها بر تاثیرگذار بودن این قشر در حرکت و رشد کشور تاکید کرده‌اند.
اما به هرحال نمی‌توان منکر شد که از این قشر محترم و عزیز، آن‌چنان که شایسته است، تقدیر نشده و حتی در زمینه‌هایی در حق آنان اجحاف و کوتاهی شده است که علاوه بر جبران این کوتاهی‌ها و رسیدگی منظم و صحیح به مطالبات این قشر، امر دیگری هم باید مورد توجه قرار گیرد و آن، اهمیت جایگاه کار و تلاش و فعالیت این انسان‌هاست؛ همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: "مطالبات کارگرى (که مطالبات مادى است) به جاى خود محفوظ؛ و همه موظفند این مطالبات مادى را که حق هم هست، رسیدگى و برآورده کنند؛ لیکن یک مطالبه‌ى معنوى هم وجود دارد و آن، شأن کارگر است؛ اهمیت به تلاش و فعالیت کارگر است؛ فهمیده بشود که این یک جهاد است؛ این مهم است. "(1)
رئیس‌جمهور محترم نیز در همین راستا، حرکت می‌کند: "مجموعه دولت در حال تلاش است تا همه مشکلات و مسائل کشور به ویژه کارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل شود، اما بعضی از امور زمان‌بر است و دولت برنامه‌ها و طرح‌های خوبی برای حل مشکلات این قشر زحمت‌کش در دست اقدام دارد. "(2)
حال با همه این ارزش‌ها و تلاش‌ها در راستای رفاه‌بخشی به این قشر زحمت‌کش، باید دید چه شده است که جنبش به اصطلاح سبز برای بازیابی هویت از دست رفته‌اش، چنین موقعیتی را مناسب دیده است.
ضعف رسیدگی به امور کارگران و پرداخت نشدن حقوق برخی از آنان و مشکلات عدیده معیشتی این قشر باعث شد تا این جنبش که تا به حال دور و بر مرفهین و سرمایه‌داران و کاخ‌نشینان شمال شهر تهران می‌چرخید و از این چرخ زدن و کشاندن مرفهین به خیابان‌ها نتیجه‌ای نگرفت، به فکر اصلاح امور کارگران بیفتد تا با بهانه قرار دادن مشکلات آنان، طنابی برای نجات خود دست و پا کند و این نشان‌می‌دهد که نگاه آن‌ها به "کار وکارگر " نگاهی سوسیالیستی و ابزارمدارانه است.
این جنبش که براساس افاضات اخیر جناب موسوی باید دامنه امواج خود را به همه اقشار، قومیت‌ها و استان‌ها بکشاند و با همه قشرهای اجتماعی خصوصا کارگران و معلمان پیوند بخورد و مسائل آنها را مطرح کند، تازه به این فکر افتاده است که هدف جنبش سبز ایجاد زندگی بهتر برای همه و به ویژه اقشار فرودست و آسیب‌پذیر اجتماعی است....
به همین مناسبت سران این جنبش اعلام کرده‌اند که قصد دارند در روز جهانی کارگر برای پشتیبانی از حقوق کارگران زحمت‌کش که به سختی کار می‌کنند، ولی مزدی نمی‌گیرند!!! تجمعی به راه بیندازند و جالب اینجاست که شعارهای پیشنهادی این تجمع "آزادی، عدالت، این است شعار ملت " و "یاحسین میرحسین " هیچ ارتباطی با کار و کارگر ندارد!!!
استفاده از ادبیات کهنه و مندرس سکولاریستی و به کار بردن کلمات تکراری چون "دولت گداپرور اسلامی " و سیاه‌نمایی زندگی این بخش از جامعه، از روش‌های همیشگی سیاست‌مداران بی‌سیاست و فریب‌خورده‌ای‌ست که غیر از به بند کشیدن و استثمار کردن گروه‌های ضعیف جامعه، راهی برای احیای حیات سیاسی و اجتماعی خویش ندارند و ناچارند همه چیز را از دریچه تنگ نگاه خود ببینند و فکر ‌کنند مردم ایران اسلامی نیز مانند خودشان در خواب خرگوشی به سر می‌برند؛ غافل از این‌که قشر کارگر جامعه ایران گرچه با انواع مشکلات معیشتی و فرهنگی روبروست، اما غیرت و شرافت و ایمان و اعتقاد و وطن‌پرستی‌اش را قربانی توطئه‌های فریبنده و زیبانمای این دغل‌کاران نخواهد کرد و اینان این‌بار هم طعم تلخ شکست چندین باره را خواهند چشید و احتمالا به فکر توطئه دیگری خواهند افتاد.

ملیحه وکیلی نویسنده وبلاگ "اندیشه روشن "

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت9:11 | نظر بدهید |

/ 23 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير دهنوي

سلام. دوست عزيزم خوشحالم كه وبلاگي پربار داريد. از طرف سايت لينك نگار دات كام مزاحمتون ميشم. براي ورود به جمع ما كافيه تو گوگل بزنيد "لينك نگار" ، اولين لينك شما رو به جمع ما اضافه مي كنه. تو اين سايت سيستمي كاملا هوشمند طراحي كرديم كه با توجه به پارامترهاي كاملا عادلانه كه از گوگل دريافت مي كند تعداد بازديد شما را دريافت كرده و در گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه مثل ياهو ثبت مي كنه. بنابراين هم مطالبتان در سايت ثبت مي شود و هم در گوگل ايندكس ميشود و هم اينكه تو كلي وبلاگ ديگه هم به نمايش در مياد حسن اين كارم اينه كه بازديدتون بيشتر مي شه و مي تونين سايت پربازدهي رو مديريت كنيد. شما مي تونيد به هنگام آپ ديت وبلاگ خود لينك مطلب جديد رو تو لينك باكس قرار بديد تا در مدت زمان كمتري مطلبتون بازديد مورد نظرشو بگيره. براي ورود به جمع ما كافيه ثبت نام كنيد و كد لينك باكس رو تو قالبتون قرار بدبد و بعدش لينكهاتون رو ثبت كنيد. قبل از ارسال لينك قوانين رو مطالعه بكنيد و توجه داشته باشيد كه در صورت استفاده از يك لينك در زمان هاي مختلف سيستم به صورت هوشمند شما را حذف كرده و متاسفانه عضويت تان رو ملغي مي كنه كه اين وا

پويان

از عرش صداي ربنا مي آيد آواي خدا خدا مي آيد فرياد که درهاي بهشت باز کنيد مهمان خدا سوي خدا مي آيد ماه مهماني خدا بر شما مبارک

ادزفا-09

سلام چه سايت جالبي داري به سايت ما هم سر بزن ads-fa.com

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345390141.95

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345390141.95

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 209687786

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1461664661

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.

تبديل وبلاگ به سايت

سلام دوست عزيز ميدوني تا حالا چند بار کل وبلاگهاي سرويس دهندگان وبلاگ رايگان با کل اطلاعاتشون از بين رفته؟! ولي با داشتن وب سايت اختصاصي هيچ وقت خطر از بين رفتن اطلاعات و نوشته ها شما را تهديد نمي کنه. ميتوني يه وب سايت اختصاصي با آدرس اختصاصي داشته باشي. هم امکاناتش خيلي خيلي بيشتره ، هم ميتوني ايميل اختصاصي داشته باشي و .... توضيحات بيشتر تو اين صفحه هست: www.blog.webgar.com

تبديل وبلاگ به سايت

سلام دوست عزيز ميدوني تا حالا چند بار کل وبلاگهاي سرويس دهندگان وبلاگ رايگان با کل اطلاعاتشون از بين رفته؟! ولي با داشتن وب سايت اختصاصي هيچ وقت خطر از بين رفتن اطلاعات و نوشته ها شما را تهديد نمي کنه. ميتوني يه وب سايت اختصاصي با آدرس اختصاصي داشته باشي. هم امکاناتش خيلي خيلي بيشتره ، هم ميتوني ايميل اختصاصي داشته باشي و .... توضيحات بيشتر تو اين صفحه هست: www.blog.webgar.com