درخواست مجوز برای گرامی داشت سالروز حقارت فتنه گران

فیل کروبی و میر حسین هوس هندوستان کرده .

 

ترسم که نرسی به کعبه ای اعرابی ، این ره که می روی به انگلستان است .

از آنچه از تصاویر و خبرهای رسیده از نشست میرحسین موسوی و کروبی دیده و شنیده شده است از آن حکایت دارد که این دو نه تنها توبه کرده اند هیچ اصلا به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچین اصل ولایت فقیه نیستند و به دنبال فتنه ای جدید هستند.

این دو دیروز باهم تصمیم گرفتند درخواست مجوزی برای سالروز آنچه که همه به عنوان جریان فتنه می شناسند بر طبق سفارشات اتاق فکر لندن و رسانه های حامیشان به دنبال درخواست مجوز برای گرامی داشت سالروز حقارتشان هستند.

صد افسوس و تاسف از بی خردی ایشان و از عدم شناخت این ها از مردم همیشه در صحنه که فتنه و فتنه گر را شناخته که دیگر به قولی به حنای سبز آنها رنگی نمانده .

[+] نوشته شده توسط در سه شنبه هفتم اردیبهشت 1389 در ساعت20:29 | نظر بدهید |   آقای موسوی! اگر قرائت تو احکام قرآن را تعطیل می کند ما هم هستیم! آقای موسوی! اگر قرائت تو احکام قرآن را تعطیل می کند ما هم هستیم!

 

 ارگان رسانه ای گروهک فدائیان خلق که به تازگی از توقیف پروانه فعالیت حزب مشارکت و سازمان مجاهدین (انقلاب) انتقاد کرده، با درج تحلیل فوق نوشت: آقای موسوی می گوید «ما مبلغ قرائت رحمانی از دین هستیم» اما به درستی روشن نیست که قرائت رحمانی از آئینی که کیفردهی جزو اصول آن است، امکانپذیر است یا نه و آیا می توان احکام قرآنی درباره «کفر» و «کافر» و «مشرک» و «منافق» را معوق گذارد و یا در توحید و نبوت شک امامت را نفی کرد؟ نویسنده لائیک «اخبار روز» نوشت: نگارنده با ولایت فقیه در توافق کامل است که حکومت ولایت، حکومت ناب محمدی]ص[ است. این سایت گروهکی در عین حال سخنرانی ها و بیانیه پراکنی موسوی را بی فایده خواند و نوشت: تا زمانی که آقای موسوی می تواند به بهانه سال نو به دیدار دوستان و حامیانش برود و سخنرانی نماید، به این معناست که رژیم از این بابت هراسی به دل ندارد و زیان و خسارتی را متوجه خود نمی بیند. بلکه ممکن است که آن را سودبخش هم ارزیابی کند. شاید به آن دلیل باشد که آقای میرحسین موسوی و دیگر یارانش را شیرانی می پندارد که یال و کوپالشان را از دست داده اند. ملیحه محمدی یکی دیگر از عناصر سابقا چپ و به تازگی دموکرات و لیبرال شده نیز در سایت ایران امروز به توصیه موسوی به صبر و استقامت پرداخت و با اشاره به انتقاد محافل اپوزیسیون از اینکه «صبر و استقامت، خب که چی» می نویسد: در طرف مقابل نه تنها جمهوری اسلامی، که انبوهی از همان مردم بند توهم نسبت به حاکمیت و متوهم نسبت به ما ایستاده اند و بسیاری از آنها می توانسته اند با اعتقاد به احمدی نژاد رای داده باشند و از اپوزیسیون سبزها نگران باشند و آنها را برنتابند. اینها چنان که ما برای چاره کردن غیض و غضب خود بیان می کنیم، مزدور و جیره خوار رژیم نیستند. کار دشوارتر ما با اینهاست. وی که برخی بستگانش در آشوب ها فعال بودند و خود نیز در آن ایام هیجان زده بود اکنون می نویسد؛ دوستانی که تاکید بر صبر و استقامت را دون شأن جنبش می دانند، می توانند بگویند در این میدان مبارزه در دستان ما چه هست و اقتدارگرایان حاکم کدام سلاح را از دست داده اند؟ آیا اگر رهبران جنبش سبز در داخل فرمان حمله به رژیم نداده اند از جانب دیگران در خارج هم صادر نشده است؟ کسانی که معتقدند مردم ایران برای حمله به رژیم چشم به دهان آنها دوخته اند، آیا فرمان حمله به زندان اوین را صادر نکردند؟

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه ششم اردیبهشت 1389 در ساعت17:59 | نظر بدهید |   در حال مردن هم از خاتمی جرعه آب نمیگیرم

میرحسین موسوی: من از خاتمی گله دارم / کروبی : در حال مردن هم از خاتمی جرعه آب نمیگیرم

، شنیده ها حاکی از آنست که در پی دعوت اخیر مجمع روحانیون مبارز از کروبی و موسوی برای شرکت در جلسه مجمع و بیان دیدگاه هایشان، شیخ اصلاحات به تندی به این دعوت پاسخ داده است.

وی ضمن رد این دعوت، گفته است که: "اگر از تشنگی در حال مردن باشم و زنده ماندنم جز با گرفتن جرعه آبی از خؤینیها و خاتمی میسر نباشد، آن جرعه آب را هم نخواهم خواست! " سپس درخصوص مسائل و کارهای ناروایی که مجمع در حق کروبی روا داشته و باعث خروج وی از مجمع و تشکیل حزب اعتماد ملی شده بود نیز مطالبی گفته می شود و از آنچه به زعم وی فرصت طلبی و معامله گری خاتمی است نیز گله می کند.

  موسوی هم در پاسخ به این دعوت، ضمن رد آن، ابراز می دارد که: مواضع من روشن است، نیازی به بیان آن در جلسه نیست؛ من از آقای خاتمی گله دارم؛ مجمع بیانیه می دهد اما یک بار و یک جا نامی از جنبش سبز نمی آورد ... [+] نوشته شده توسط در دوشنبه ششم اردیبهشت 1389 در ساعت17:56 | نظر بدهید |   فشار از بیرون و انفجار از درون


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
جنگ نرم آمریکایی ها با هدف فشار از بیرون و انفجار از درون انجام می شود
 
جلالی گفت: آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.

کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج در خصوص نامه ای که اخیرا اوباما مبنی بر حمایتش از رسانه های اغتشاش طلب در جریانات پس از انتخابات به سازمان حقوق بشر ارسال کرده، اذعان داشت: این گزارش جنگ نرم که از سوی اوباما ارائه شد نشانگر این موضوع است که آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.
نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: تصور آمریکایی ها این بود که با اختلافاتی که بعد از انتخابات به وجود آمد، می توانند بحث انفجار از درون را مدیریت کنند.
وی خاطرنشان ساخت: آنها از تلاش های خود برای ایجاد مشکل در جمهوری اسلامی ایران فروگذار نخواهند کرد و همین گزارش اوباما بیانگر این موضوع است که چه حجم عظیمی از بودجه را برای ایجاد اختلال در اوضاع داخلی ایران صرف می کنند.
جلالی تصرح کرد: البته این تلاشهای آمریکایی ها ثمره ای را برای آنها به همراه نداشت و ملت ایران در 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به آنها داد، ولی آنها همچنان به تلاش های خود ادامه می دهند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود و در خصوص پاسخ کمیسیون متبوعش به تهدیدات هسته ای آمریکا اظهار کرد: تندروی ها و افراط گری های کاخ سفید در دوران بوش نتوانست به نتیجه برسد، لذا مردم آمریکا نیز به سیاست تغییر رای دادند با این امید که اوباما بتواند تغییری ایجاد کند.
وی افزود: اما حرکت اوباما در راستای حرکت جورج بوش و تکرار صحنه پردازی های کهنه سیاسی بوش در قالب افراط گری ها نمی تواند جوابگو باشد.
جلالی بیان نمود: موضوع هسته ای ایران در چهارچوب مذاکره و پیروی از ان.پی.تی (NPT) تحقق خواهد پیدا کرد و در این عرصه تلاش و فعالیتهای لازم را می کنیم.
وی با اشاره به کنفرانس خلع سلاح هسته ای تهران اذعان داشت: دولت نیز از لحاظ دیپلماسی هسته ای ایران بسیار فعال شده و گزارش های کنفرانس خلع سلاح هسته ای نیز نقش بسیار مهمی در روشن سازی افکار عمومی داشت.
جلالی در خاتمه بیان کرد: حرکت تند اوباما و تهدید به حمله هسته ای، یک تروریسم هسته ای می باشد و تبعات بسیار زیادی دارد و باید از آمریکایی ها به عنوان ناقض صلح و امنیت جهانی شکایت شود، زیرا بر اساس منشور ملل متحد هیچ کشوری حق ندارد کشور دیگری را تهدید کند، چه برسد به تهدید هسته ای

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:4 | نظر بدهید |   تورهایی به مقصد معبد بهائیان


تورهایی به مقصد معبد بهائیان 
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از معبد لوتوس بهائیان می کنند.
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از کشور هند می کنند یکی از مهمترین برنامه های خود در این سفر را بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
 بازدید از این معبد توسط تورهای گردشگری ایرانی در حالی صورت می گیرد که کشور هند دارای نقاط بسیار جذاب و دیدنی تر نیز هست اما با این حال تورهای ایرانی یکی از برنامه های ویژه خود را به بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
گفتنی است در طول بازدید ایرانیان از این معبد مبلغان بهایی که تعداد بسیار زیادی از آنها نیز ایرانی هستند به معرفی این فرقه ضاله و ارائه رایگان کتاب و جزوه به گردشگران ایرانی برای جذب آنها به این فرقه می کنند.
بدون شک نظارت جدیدب بر علمکرد برخی آژانس های گردشگری لازم و ضروری بنظر می رسد.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:3 | نظر بدهید |   خدمات جدید بلک واتر به منافقین


خدمات جدید بلک واتر به منافقین 

کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
گفته می شود بخشی از این تجهیزات شامل خودکارهایی است که توانایی اختلال در شبکه تلفن‌های ثابت و سیار را دارند. این ابزار پیشرفته که اخیراً در اختیار گروهک منافقین قرار گرفته است قرار است در اقدامات جاسوسی علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شود.
گفتنی است کمپانی مزدوری بلک واتر در سال 1998 توسط برخی از اعضای سابق نیروی دریایی امریکا تاسیس شده است. این شرکت در تشریح خدمات خود متعهد می شود که علاوه بر عملیات جاسوسی، توانایی دارد ده‌ها هزار نیروی نظامی امنیتی ورزیده را در بحرانی‌ترین و حساس‌ترین مناطق جنگی در سراسر جهان به کار گمارد.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:2 | نظر بدهید |  

در این بین نماینده یهودی پارلمان کانادا عبادی را همردیف با بهاییان و همجنس گرایان نامید.به دنبال سفر روز گذشته شیرین عبادی به کانادا ،یک فرد وابسته به بنیاد سوروس از وی تقدیر نمود .
به گزارش روزنامه نشنال پست،عبادی شصت و دوساله، به دعوت جان وستن و اسکات رید ،نمایندگان حزب محافظه کار پارلمان کانادا وارد این کشور شده است و قرار است سخنرانی های مختلفی را بر علیه جمهوری اسلامی در شهر های کانادا داشته باشد .
اسکات رید،نماینده پارلمان کانادا، از مادری یهودی زاده شده است و جز سیاست مداران حامی اسرائیل در این کشور معروف می باشد.جانوستون نیز رباط دولت کانادا با جامعه ایرانیان مقیم این کشور است.

در این بین اسکات رید ،نماینده پارلمان کانادا و حامی صهیونیست ها، عبادی را همردیف با بهاییان، همجنسبازان و فراریان مخالف جمهوری اسلامی قرار داد و گفت:عبادی تنها کسی است که از آن ها دفاع می کند.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:0 | نظر بدهید |   به نام کارگر به کام فتنه گر

 
به نام کارگر به کام فتنه گر

جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
 اتاق فکر لندن نشین دراین بیانیه با اشاره به روز جهانی کارگر خواستار تجمع مردمی!در مقابل وزارت کار در تهران و در سایر استان ها شده است.
همچنین در این بیانیه تهدید شده است که در صورت عدم امکان تجمع به سمت وزارت کشور راهپیمایی خواهد شد.
نکته قابل توجه نیز در طراحی شعارها برای این تجمع شعارهایی سیاسی و بدون ممضمون روز کارگرپیشنهاد شده است که بیش از پیش بر تلاش برای ایجاد اغتشاش پرده بر می دارد.
در همین رابطه قابل ذکراست که جریان فتنه در ایام انتخابات هیچ گونه برنامه ای برای دهک های پائین جامعه نداشته وآنان را در حوزه رای خود محسوب نکرده بود و توجه کنونی آنان به روز کارگرنشان از نگاه ابزاری آنان به این طیف زحمت کش جامعه را دارد.
از دیگر سو اتخاذ شعارهای سیاسی و نیز تهدید به راهپیمایی به سوی وزارت کشور و نیز توجه به پیشنهادات اتاق فکر لندن نشین ،بوضوح برنامه ریزی سیاسی و نگاه استثمار گرایانه به این قشر را فریاد می کند.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت14:58 | نظر بدهید |  

/ 0 نظر / 35 بازدید