سران خارج نشین فتنه : موسوی از امام خمینی دفاع نکند

سران خارج نشین فتنه : موسوی از امام خمینی دفاع نکند سران خارج نشین فتنه : موسوی از امام خمینی دفاع نکند

 مأمورمشترک موساد و جاسوس که از حامیان دو آتشه میرحسین موسوی در فتنه پس از انتخابات به شمار می رود، از او خواست ولو به صورت تاکتیکی از امام خمینی دفاع نکند.

نوری زاده در گفت وگو با صدای آمریکا اظهار داشت: آقای موسوی از وفاداری به میراث آیت الله خمینی و انقلاب سخن می گوید. این برای مخالفان معنایی ندارد. دوران آقای خمینی برای اپوزیسیون دوران درخشانی نیست که آرزوی بازگشت به آن دوره را بکنند.
این سلطنت طلب مرتبط با لانه جاسوسی آمریکا که در کودتای ناکام کاظم شریعتمداری علیه حضرت امام مشارکت داشت، اضافه کرد: به نظر من آقای موسوی و مشاورانش اگر برای این مسئله بخواهند سرمایه گذاری کنند اشتباه زیادی می کنند چون به هر حال عملکرد حاکمیت، امروز به مراتب به عملکرد آقای خمینی نزدیک تر است تا آن چه را که آقای موسوی و دوستانش علاقمندند در ایران برقرار شود. بنابراین باید گفت آقای موسوی شاید به خاطر خلع سلاح مخالفانش و دستگاه حاکمیت ناچار شده به آقای خمینی متوسل بشود اما این نوعی شمشیر دو لبه است و می تواند طرفداران موسوی را آزرده کند. این سلاح خوبی نیست که موسوی بخواهد با آن با مخالفانش و حاکمیت مبارزه کند. دوران آقای خمینی هیچ مسئله درخشانی ندارد. او نباید صحبت از آقای خمینی بکند.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه بیست و دوم فروردین 1389 در ساعت10:15 | نظر بدهید |   نقش جریان فتنه در ربودن شهرام امیری پرده برداری از نقش باند موسوی در ربودن شهرام امیری

به عقیده برخی از بزرگان نظام میرحسین موسوی امروز صحنه گردان واقعی شاخه مخفی واقعی گروهک منافقین می باشد و هجمه منافقین به دستاوردهای هسته ای نظام مقدس ولائی که با کمک سروسهای اطلاعاتی بیگانه و بخصوص رژیم منحط و منفور صهیونیستی و آمریکا صورت می گیرد نتیجه مستقیم شرکت داشتن باند موسوی در فرار و یا ربوده شدن شهرام امیری می باشد...

 سخنان محمود احمدی نژاد در مورد ساخته شدن نسل سوم سانتریفوژهای پیشرفته برای غنی سازی سریعتر اورانیوم بدون شک نمونه بارز یک تحول عظیم در تاریخ ایران اسلامی محسوب می شود اما جریان فتنه و حامیان بیگانه آنها  از این دستاورد ملی  سوء استفاده کرده تا به این طریق  برای تسهیل فاز دوم  کودتای گروهک الحادی-التقاطی جریان سبز بهره مند شوند.

در روزهای اخیر میرحسین موسوی  که در بوقهای تبلیغاتی خود مرتبا به انتشار دروغ و افتراء نسبت به دولت  مشغول می باشد این بار پا را از حد عادی فراتر نهاده و حتی  تا قرار گرفتن در دامن دشمنان خارجی و نادیده گرفتن منافع ملی حرکت کرده است.

در این مسیر موسوی-خوئینیها جاسوس سابق شوروی  نکات کلیدی در اجرای فاز دوم کودتای سبز را برای میرحسین موسوی تبیین کرده است ؛ البته از شخصی همانند میرحسین موسوی  و عقبه سیاسی اش  جز این انتظار نمی رود که نان را به نرخ روز بخورد و ملت و منتخب آن را  مورد سخره گرفته و حتی برای رسیدن به امیال شخصی و حزبی از منافع ملی کشور نیز عبور کند. آری این بود میزان ولایتمداری میرحسین موسوی  که عملکرد ضد ملی وی  مصداق بارز هجمه رژیم منفور صهیونیستی به مقله مهدویت در بطن نظام مقدس ولائی می باشد.

البته تعجبی ندارد که موسوی  برای تملق گوئی باند حامی خود و بخصوص آمریکایی ها  مخالفین سیاستهای غلط وی را  به تمسخر گرفته و در جهت تحقق اهداف شوم خودش گام بردارد.

رویه میر حسین موسوی و عقبه سیاسی وی  نیز مانند تمامی افراد منافق تظاهر به همکاری با رهبری نظام برای زیر سئوال بردن اساس نظام می باشد. برای مثال دروغ سازیهای وی در مورد  دولت و حمله به منتخب ملت همگی در جهت سرپوش نهادن بر گزارشهای مربوط به  دیدارها و ارتباط وی با غربی ها و الخصوص آمریکایی ها می باشد که در روزهای گذشته باعث نگرانی شدید برخی از بزرگان نظام و روحانیون برجسته قم  گشته این بزرگان  از طریق واسطه های مختلف به موسوی نیز هشدارهائی داده اند که این مسئله حتی باعث شده محمد خاتمی در جلسه ای محرمانه به عملکرد موسوی و خویینی ها انتقاد کند.

تعجبی هم ندارد که میرحسین موسوی برای سرپوش نهادن بر خیانتهای کودتاگران  سبز و باندهای فساد  وی با عملکرد دوپهلوی خود قصد دارد تا امت حزب الله را جریانی جناحی معرفی نماید! شکی نیست که مخالفتهای موسوی و عقبه سیاسی وی  با خط اصیل حزب الله و دولت خدمتگذار  که در واقع همان خط امام راحل (ره) می باشد به دلیل تصمیم وی به فضا سازی برای سوء استفاده  به نفع جریان متبوع خود است.

 اما از آن جا که اشخاص دروغگو همواره فراموشکار هستند باید به  میرحسین موسوی که علاوه بر دروغگوئی حتی سعی دارد خود را بی خبر از بدیهیات تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیزنشان دهد در مورد مطالب ذیل تذکر داد:

حضرت امام خمینی (ره) همواره مخالف منافق و منافقین و الحادیون و التقاطیون بوده اند و مخالفت جریان اصیل حزب الله - بخوانید خط امام (ره) - با میرحسین موسوی  نیز به دلیل بی اعتقادی آنها به مهدویت و حشر و نشر با منافقین و دریوزگی جریان متبوع و دنباله سیاسی وی بخوانید اصلاحات  در برابر عناصر بیگانه و صهیونیست بوده است.

 به عقیده بسیاری از بزرگان نظام حمایت امام خمینی (ره) از رهبر معظم انقلاب  که رهبری انقلاب دوم را به عهده داشتند نیز نشات گرفته از خوی استکبار ستیزی مقام معظم رهبری بود که باعث شد تا ایشان به عنوان یک شخصیت برجسته جهان اسلام پس از رحلت امام (ره) معرف شوند.

  برنامه هسته ای ایران اسلامی  که در دوران دکتر احمدی نژاد به سرانجام و سپهر رسید  خشم جریان موسویسم را بر افروخته است و بر همین اساس عقبه های این جریان سیاسی به طرق مختلف به کمک بوقچیان غربی و صهیونیستی سعی در کم اثر کردن این حماسه ملی دارند.

تشکیل  جریان  الحادی-التقاطی بر اساس نظریه های شاخه واقعی سازمان منافقین که مسئول شهادت بزرگانی چون شهید آیت الله دکتر مطهری و شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و شهید رجائی و شهید با هنر و شهید لاجوردی و شهید صیاد-شیرازی بود توسط عقبه سیاسی میرحسین موسوی - با تظاهر به حمایت از نظام و خط امام (ره) کشور را به اغتشاش و حتی جنگ داخلی بکشانند و بعدا با حذف تمامی یاران  مقام معظم رهبری از صحنه سیاسی کشور به امیال خود دست پیدا کنند.

به عقیده برخی از بزرگان نظام  میرحسین موسوی  امروز صحنه گردان واقعی شاخه مخفی واقعی گروهک منافقین می باشد و هجمه منافقین به دستاوردهای هسته ای نظام مقدس ولائی که با کمک سروسهای اطلاعاتی بیگانه و بخصوص رژیم منحط و منفور صهیونیستی و آمریکا صورت می گیرد نتیجه مستقیم شرکت داشتن باند موسوی در فرار و یا ربوده شدن شهرام امیری می باشد...

بدیهی است که جریان اصیل حزب الله از همان ابتدا خواهان  محاکمه میرحسین موسوی و عقبه سیاسی وی بود چرا که وی به عنوان پیاده نظام رژیم منحط صهیونیستی عمل نموده و سوء استفاده وی از دستاوردهای هسته ای دانشمندان ایران اسلامی نیز که با هدف کمک به آمریکا برای منزوی نمودن ایران اسلامی و حذف یاران  مقام معظم رهبری از صحنه سیاسی کشور صورت می گیرد حاکی از نقش کلیدی وی در برنامه های بلند مدت آمریکا و رژیم اشغالگر قدس دارد...

به هر تقدیر این بار نیز امت حزب الله به راه خود ادامه خواهد داد و همانطور که مقام معظم رهبری  نیز اظهار داشته اند جریان فتنه و حامیان آن نیز به فضل الهی به زباله دان تاریخ خواهند پیوست.

خبر ویژه حقیقت نیوز

[+] نوشته شده توسط در شنبه بیست و یکم فروردین 1389 در ساعت19:48 | نظر بدهید |   نقدی بر دیکته های یک مخملی : مخملباف

هرچند کمتر کسی به صحبتهای محسن مخملباف(بخوانید خالیباف یا خیالباف!)، کارگردان فراری مقیم فرانسه که عملا به جیره خوار سفره استکبار تبدیل شده اهمیت می دهد؛ اما از آنجایی که در ماههای اخیر، هجمات سنگینی علیه مقام معظم رهبری و نظام اسلامی داشته است، بر خود لازم دیدم که به برخی از دروغ های وی بپردازم.

محسن مخملباف، از دیروز تا امروز

او چندهفته پیش مطلبی را تحت عنوان «رازهای زندگی [آیت الله] خامنه ای» منتشر کرده که عقده گشایی دشمنان از نظام اسلامی و رهبری آن به وضوح در آن موج می زند. بنظرمن مخملباف، بازیچه ای بیش در دست استکبار نیست و هرچه آنان خواسته اند و گفته اند، مثل یک پسر خوب بعنوان دیکته شبش نوشته است!

* در همین زمینه یک کارشناس حقوقی وزارت خارجه می گوید: بسیاری از افرادی که از ایران خارج می شوند مجبورند برای اخذ پناهندگی دلایلی را به عنوان انگیزه خود مطرح کنند که کشور بیگانه آنها را بپذیرد. مهمترین این دلایل با توجه به مجازاتهای کیفری آن در کشور بدین شرح است: 1. اذعان به همجنس باز بودن (چون مجازات آن در اسلام اعدام است) 2. تغییر دین دادن از اسلام (شرط ارتداد) و 3. پناهندگی سیاسی ( که بیشتر برای چهره های مشهور است).

بیشترین سوء استفاده این کشورها از گروه سوم است چرا که افراد را در قبال سرویسهایی که به عنوان خدمات دریافت می کنند مجبورند، تا نطق ها و بیانیه های سرویسهای جاسوسی بیگانه را به زبان خود مطرح کنند.

* مخملباف در این مطلب، در ادعایی مضحک اعلام کرده است: مقام معظم رهبری دارای حداقل 100 اسب به ارزش 40 میلیون دلار، چندین کاخ و خانه چند هکتاری، هواپیما و بالگرد اختصاصی و ... می باشند. وی همچنین در این افشاگری خود از کلکسیون های چندین میلیون دلاری رهبر انقلاب که از هدایای رؤسای کشورهای خارجی تشکیل شده، می گوید!

انصافا بعضی تهمت ها با هیچ چسبی به افراد نمی چسبد! مثل رفاه طلبی و تجمل گرایی به رهبر انقلاب، و مذهبی بودن و وطن دوستی به مخملباف!!

هرکس کوچکترین اطلاعی از زندگی خصوصی حضرت آیت الله خامنه ای داشته باشد، ساده زیستی ایشان را مورد تایید قرار می دهد.

ضمنا پیشنهاد می کنم مشهد که تشریف بردید سری هم به موزه امام رضا(علیه السلام) بزنید تا مشاهده کنید رهبر انقلاب، تمام هدایایی که توسط مقامات کشورهای خارجی به ایشان اهداء شده را وقف این موزه کرده اند.

* آیت الله جوادی آملی درباره رعایت بیت المال توسط رهبر انقلاب می گویند: «یک روز مهمان مقام معظم رهبری بودم . سفره را که گستردند ، فرزند ایشان نیز نشسته بـود . آیت الله خامنه ای به وی نگاهی کردند و فرمودند : « شما پاشو برو ! » من خدمت ایشان عرض کردم : اجازه بفرمایید آقازاده هم باشند ؛ من از او خواستم که با هم باشیم . آقا فرمودند : « ایـن غـذا مـال بیـت المال است ، شما هم مهمان بیت المال هستید . برای بچه ها جایز نیست که بر سر این سفره بنشینند . آنها به منزل بروند و از غذای خانه بخورند.» من در آن لحظه فهمیدم که خداوند چرا این همه عزت به حضرت آقا داده است...»

چند نقل قول و مصاحبه جالب دیگر درباره ساده زیستی رهبر انقلاب را در اینجا بخوانید. این مصاحبه هم خواندنی است.

آیت الله خامنه ای در منزل

* در جای دیگر آن مطلب آمده است: «زمانی که مجتبی در حوزه علمیه قم مشغول تدریس است، هشت نفر از او محافظت می کنند.»

البته محافظت از مقامات مهم کشور و نزدیکان آنها، خصوصا در شرایطی که دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد تشنج در کشور بسیج کرده اند، امری کاملا منطقی و عاقلانه است.

اما یکی از دوستان من در همان کلاسی که آقای مجتبی خامنه ای در قم درس می دادند، حضور داشته است. از او در این مورد پرسیدم؛ گفت: «هشت تا؟! خیلی کم گفته! ما طلاب درکنار قاطبه ملت ایران، هرکداممان محافظ و سربازی برای پدر ایشان هستیم... ولی آقا مجتبی همیشه با یک راننده و یک محافظ، خودشان را به سر کلاس می رساندند. محافظ حتی سر کلاس هم نمی رفت و فقط طلاب سر کلاس حضور داشتند

* در بخش دیگر مطلب مخملباف آمده است: «مصطفی صاحب یک فرزند به نام جواد است. جواد مسئول سازمان های مذهبی در بیت رهبری است.»

جالب است بدانید سید جواد خامنه ای(نوه رهبر انقلاب) اکنون 14 سال سن بیشتر ندارد !!!

اتفاقا 3-2 سال پیش که توفیق حضور در روضه بیت رهبری را پیدا کرده بودم، بعد از پایان مراسم، شاهد بودم که سید جواد(مسئول سازمان های مذهبی بیت رهبری!) و دوستانش با همان معصومیت دوران کودکی، در حیاط مشغول بازی بودند!

احتمالا مخملباف و اربابانش، فقط لیستی از اسامی افراد مربوط با رهبری در اختیار داشته اند و طبق تخیلات خود، به هرکدام از آن اسامی نقشی را عطا کرده اند تا پازل دروغ هایشان کامل شود!

* در این مطلب، چند گاف بزرگ املایی هم وجود دارد که شائبه دیکته ای بودن مطلب را تقویت می کند! بعنوان مثال، نام آقای «محمدهادی نژاد حسینیان» (وزیر صنایع در دولت آقای هاشمی) در این مطلب به اینصورت نوشته شده است: «نجات حسینیان» !!!

* حضرت امام سجاد(علیه السلام)می فرمایند: الحمد لله الذی جعل اعدائنا من الحمقا. یعنی «سپاس خدای را که دشمنان ما را از احمق ها قرار داد

به نقل از وبلاگ موج روح الله

[+] نوشته شده توسط در شنبه بیست و یکم فروردین 1389 در ساعت17:43 | نظر بدهید |   نیمه پنهان یک مخملی : " مخملباف" امام علی علیه السلام می‌فرماید: حق، وسیع‌ترین میدان‌هاست در مقام توصیف کردن و تنگ‌ترین میدان‌هاست در مقام انصاف دادن .

می خواهم با نوشتن زندگی نامه و عملکرد بعضی از نقادان این نظام ، سعی بر نشان دادن حقیقتی نمایم که با اینکه آشکار است اما دیده نمی شود !....از کسی شروع میکنم که در ابتدا ، با فیلم عروسی خوبان ، شناختمش ..... محسن مخملباف !

هیچوقت آرم بنزی را که نشان سرمایه داری بود، توی فیلم از یادم نمیره .... و حالا ایشون کجان ؟!!! .... فقط به صرف نداشتن آزادی که مد نظر اوست ، کشوری که برایش فیلم ساخت و برایش به زندان رفت را ترک کرد و شاید مقیم فرانسه شده باشد !!!!... شهروند فرانسوی .... آزادی های فرانسوی !! ... در مهد بورژوازی ....

مقایسه ی عکسها ،عکس العمل ها ، نامه ها ، پرورش فرزندانی که مایه ی افتخارش می باشند !، نشانه هایی است از مسیرطی شده ی او که بیننده فقط با گرفتن مسیر این نشانه ها می تواند به درستی یا نادرستی راهی که رفته پی ببرد ....

امید که خداوند ما را در مسیر خویش حفظ نماید . که تنها او حامی و کمک رسان ماست .محسن مخملباف در جنوب شهر تهران به دنیا آمد و به دلیل فقر خانوادگی از هشت تا هفده سالگی در سیزده شغل مختلف شاگردی و کارگری کرد تا مخارج خود و مادرش را تامین کند.

او از سن پانزده سالگی در گروهی چریکی که خود تشکیل داده بود،به فعالیت سیاسی و مخفی پرداخت. در سن هفده سالگی در جریان عملیات خلع سلاح یک پلیس تیر خورد و دستگیر شد و از سال ۵۳ و به مدت چهار سال و نیم به زندان افتاد. بعد از انقلاب در حوزه هنری فعالیت کرد و کارگردانی را شروع کرد. وی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۶۰ با نوشتن فیلمنامه «توجیه» آغاز کرد. و در دهه شصت یکی از پرکارترین سینماگران بعد از انقلاب بود. در بین آثار او کمتر می توان شباهتی پیدا کرد. تنوع سلیقه و دیدگاه در یک یک فیلمهای او دیده می شوند و منتقدان هیچگاه نتوانستند شخصیت سینمایی مخملباف را بشناسند. چون او در فیلم به فیلم دیدگاهش ۱۸۰ درجه تغییر کرده است.او پدر سمیرا و حنا مخملباف (کارگردان)، میثم مخملباف (عکاس) و همسر مرضیه مشکینی (کارگردان) است. مخملباف در حال حاضر به همراه همسرش، مرضیه مشکینی (همسر سابق وی فاطمه مشکینی خواهر مرضیه بر اثر خود سوزی پس از آگاهی از رابطه نامشروع مخملباف و خواهرش در گذشت)، و فرزندانش، سمیرا، حنا و میثم، در اروپا زندگی می‌کند. در طی اعتراضات و تظاهرات مردمی به تقلبات در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ ایران مخملباف که از حامیان نزدیک میر حسین موسوی و جنبش "سبز" اصلاحات در ایران بود با دیدار با پارلمان اروپا و ایفای نقشی فعال توانست صدای معترضین داخلی را به گوش اروپاییان برساند.( نویسنده فرزاد حاجی میرزایی ) *

بقیه در ادامه.....


ادامه مطلب [+] نوشته شده توسط در شنبه بیست و یکم فروردین 1389 در ساعت15:43 | نظر بدهید |   تلاش یک سایت جریان فتنه به نفع دشمنان نظام یکی از سایت‌های حامی موسوی تحت عنوان یک سوال، مخاطبانش! را دعوت به شرکت در نظر سنجی کرده و خواسته به سوالی که در آن پرسیده:"آیا ادبیات و نحوه گفتمان رئیس جمهور با عظمت ملت ایران متناسب است؟" پاسخ دهند.

 وابستگی و جیره خواری عوامل خود فروخته این سایت به امریکا بر هیچ کس پوشیده نیست و کاملا واضح است که نگران عزت دولت امریکا هستند!و این که مبادا صحبت های قاطع رئیس جمهور خطاب به امریکا باعث کدورت خاطر اوباما شود و حتما ادبیات خودشان را در روزهای انتخابات،خرابکاری های پی در پی شان وآبرویی که از ایرانی جماعت بردند را فراموش کرده اند که حالا دم از عزت و ملت و ایران می زنند.

 

[+] نوشته شده توسط در شنبه بیست و یکم فروردین 1389 در ساعت14:30 | نظر بدهید |   اعتراف تلویحی به ناکام ماندن پروژه اغتشاش خیابانی

آقای موسوی در سخنان خود مدعی شده که کشور دارای مشکلات عمیق است و با اعتراف تلویحی به عدم موفقیت در پروژه "اغتشاش خیابانی"، گفته است: "نظام ما دچار مشکلاتی شده است که بازتاب آن فقط در تظاهرات خیابانی محدود نمی شود، مسائل و مشکلات خیلی عمیق تر از اینهاست. یکی از اینها همین است که حاکمیت فکر کند با جمع کردن تظاهرات خیابانی مسئله معترضان حل شده است".

وی بدون اشاره به شعارهای خود پیش از انتخابات سال گذشته و اقدامات متفاوتش بعد از اعلام نتایج، اظهار داشته است: "مسئله دروغ مسئله اصلی ما شده و مردم نسبت بدان اعتراض دارند که متاسفانه در همه سطوح حاکمیت و تبلیغات جریان دارد و مردم را نسبت به اصل و اساس این نظام مسئله دار و در باورهاشان تردید ایجاد کرده است". البته آقای موسوی توضیح نداده که منظورش از "مردم" چه کسانی است.

[+] نوشته شده توسط در شنبه بیست و یکم فروردین 1389 در ساعت12:1 |

/ 0 نظر / 21 بازدید