2345 فرانیوز- موسوی و کروبی در دیدار شب گذشته ، از 22 بهمن چه گفتند !!!؟


  2345 - موسوی و کروبی در دیدار شب گذشته ، از 22 بهمن چه گفتند !!!؟ 11:5 بعد از ظهر

 

 

 

مهدی کروبی و میرحسین موسوی که در روز 22 بهمن از سوی مردم به آن‌ها اجازه راهپیمایی داده نشد، شب گذشته با یکدیگر دیدار کردند و درباره این روز به گفت‌و‌گو پرداختند.

 

 

به گزارش شبکه ایران، پس از گذشت یک هفته از راهپیمایی پرشور مردم کشورمان در روز 22 بهمن، مهدی کروبی و میرحسین موسوی به بحث و گفتگو درباره آنچه که در این روز اتفاق افتاد نشستند.

 

در دیداری 2 ساعته که به گفته پایگاه اینترنتی "سحام نیوز" شب گذشته در منزل آقای موسوی انجام شده آن‌ها پس از آنکه نتوانستند جمعیت هوادار خود موسوم به "فرقه سبز" را به خیابان‌ها بکشانند، ادعا کردند که "جریانی افراطی" در صدد مصادره حضور مردم به نفع خود است.

 

آقای موسوی و آقای کروبی در ادامه این دیدار، از برخورد ماموران انتظامی با افرادی که نمادشان "بخشی از رنگ پرچم کشور" است انتقاد کرده‌اند.

 

نامزدهای شکست خورده اصلاح طلب در انتخابات دهم همچنین گفته‌اند که در آینده‌ای نزدیک با هوادارانشان سخن خواهند گفت و آن‌ها را در جریان چگونگی پیگری آنچه که مطالباتشان نامیده‌اند، قرار خواهند داد.


 

*روز 22 بهمن برای موسوی و کروبی چگونه گذشت؟

 

ساعت 10 صبح روز 22 بهمن مهدی کروبی در شرایطی به میدان صادقیه آمد که 24 ساعت قبل از آن حضورش را به هواداران خود اطلاع رسانی کرده بود.

 

با این حال راهپیمایان در میدان صادقیه به محض اطلاع از حضور کروبی به او اجازه حضور در جمع خود را ندادند و با سر دادن شعارهای "مرگ بر منافق" و "مرگ بر ضد ولایت فقیه" او را مجبور به فرار از محل کردند.

 

میرحسین موسوی هم که حوالی ساعت 11 روز 22 بهمن قصد داشت تا با همراهی محافظانش برای لحظات کوتاهی در راهپیمایی حاضر شود و با تهیه تصاویری از حضور خود در این مراسم، پاسخی به منتقدانی که او را "عافیت طلب" و "ترسو" می خوانند، بدهد نتوانست از اعتراضات مردمی در امان بماند و در خانه‌ای در یکی از کوچه‌های بن بست پناه گرفت.

 

به گفته شاهدان عینی تلاش موسوی و تیم حفاظتی او برای شرکت در این راهپیمایی تا ساعت14:30نیز ادامه داشت اما ترس از واکنش‌های مردمی باعث شد سرانجام اعضای این تیم موسوی او را با پوششی زنانه از این مکان خارج کنند.

 

 


توسط : افشاری پنجشنبه 29 بهمن1388مرتبط با :اخبار سیاسی ( نظر فقط پیرامون خبر )

 


/ 0 نظر / 22 بازدید