عیادت نماینده قزوین از علی کروبی

 

به دنبال ادعای علی کروبی پسر مهدی کروبی مبنی بر بازداشت و تهدید وی به تجاوز جنسی ، قدرت الله علیخانی نماینده قزوین و چند چهره سیا سی دیگر از وی عیادت کردند.

   برخی چهره های سیاسی از جمله قدرت الله علیخانی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ، غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران و رئیس ستاد کروبی در انتخابات ،فاطمه و یاسر هاشمی فرزندان هاشمی رفسنجانی و عبدالله نوری وزیر کشور دولت اول خاتمی از علی کروبی عیادت کردند.یاسر خمینی نیز از جمله بازدید کنندگان از علی کروبی بود.

عیادت ناینده قزوین از علی کروبی در حالی صورت می گیرد که چند هفته پیش حضور مهدی کروبی در این شهر با واکنش گسترده مردم مواجه شد و به دلیل اعتراضات وی مجبور به ترک سریع این شهر شد.

گفتنی است روز 22 بهمن زمانی که مهدی کروبی به همراه گروهی از اطرافیان خود از فلکه صادقیه قصد حرکت به سمت میدان آزادی و فتح این میدان را داشت ، با اعتراض گسترده راهپیمایان مواجه شد به گونه ای که کروبی مجبور شد بعد از چند دقیقه ، با ماشین به خانه بازگردد. اما علی کروبی پسر وی مدعی است که در جریان این اعتراض مردمی برای مدتی بازداشت شده و در داخل یک مسجد ضمن ضرب و شتم تهدید به تجاوز جنسی شده است!مهدی کروبی نیز قبلا" مدعی شده بود که بازداشت شدگان حوادث ماه های اخیر مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند اتما ادعاهای وی هیچ گاه اثبات نشد.

 

/ 0 نظر / 19 بازدید