حمله شاخه ترور فتنه جوها به پیام فضلی نژاد

 
براساس آخرین شنیده‌ها در حال حاضر فضلی‌نژاد در بی‌هوشی به سر می‌برد و قرار است با نظر پزشکان معالج ، وی را به بیمارستان مجهزتری انتقال دهند.

 پیام فضلی‌نژاد روزنامه‌نگار و عضو دفتر پژوهش‌های کیهان شب گذشته از سوی افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت.

یکی از نزدیکان پیام فضلی‌نژاد با اعلام این خبر گفت که این روزنامه‌نگار و عضو دفتر پژوهش‌های کیهان در این حمله از ناحیه سر مورد اصابت یک شی‌ء تیز از سوی افراد ناشناس قرار گرفت.

وی افزود: این حادثه ساعت 21 شب گذشته در تقاطع بلوار کشاورز و خیابان فلسطین رخ داد و پس از حضور اورژانس در محل حادثه فضلی‌نژاد به بیمارستان فیروزگر تهران انتقال یافت.

براساس آخرین شنیده‌ها در حال حاضر فضلی‌نژاد در بی‌هوشی به سر می‌برد و قرار است با نظر پزشکان معالج ، وی را به بیمارستان مجهزتری انتقال دهند.

پیام فضلی‌نژاد روزنامه‌نگار و عضو دفتر پژوهش‌های کیهان است که با نگارش کتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی» به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سیاسی پرده از جریانات برانداز و عناصر وابسته به بیگانه در جبهه اصلاحات برداشت و در حوادث پس از انتخابات نیز اقدام به افشاگری‌هایی در خصوص سران فتنه و گروه‌های مخالف نظام کرد.
فضلی نژاد که برای خرید کتاب در این محل حاضر شده بود هدف حمله یک تیم تروریستی متشکل از هفت موتور سوار قرار گرفت.

مطابق آخرین برآوردهای انتظامی ضاربین به قصد کشتن فضلی نژاد وارد این عملیات تروریستی شده بودند و احتمالا دارای وابستگی های سیاسی به جریانی هستند که طی ماه های اخیر در اقدامات مشابهی دست به عملیات تروریستی علی نظام زده اند.

گفتنی است پایگاه خبری منوشه امیر (مدیر بخش فارسی رادیو اسرائیل) شب گذشته از این اقدام تروریستی همچون ترور استاد مسعود علیمحمدی ابراز خشنودی کرده که با توجه به عدم انتشار رسمی این خبر، با خبری اسرائیل از ماجرا گمانه وابستگی تروریستها به رژیم صهیونیستی را قوت بخشیده است.

این پژوهشگر ارشد موسسه کیهان تاکنون سلسله مقالت موثری در نقد ترورهای آکادمیک به رشته تحریر درآورده بود که با واکنش خشمگینانه مخالفین خشونت مواجه شده بود.

/ 0 نظر / 21 بازدید