انهدام‌یک تیم بمب‌گذار

زارت اطلاعات اعلام کرد: سه نفر از عوامل گروهک تروریستی کومله که قصد بمب‌گذاری در یکی از کارخانجات وابسته به وزارت دفاع در تهران را داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

 در اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات آمده است: با استعانت از خداوند متعال و پیگیری‌های مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کردستان، سه نفر از عوامل گروهک تروریستی کومله که قصد بمب‌گذاری در یکی از کارخانجات وابسته به وزارت دفاع در تهران را داشتند، شناسایی و قبل از هرگونه اقدام جنایتکارانه دستگیر و ضمن کشف تجهیزات نظامی و انفجاری آنان، توطئه این گروهک خنثی شد.

دستگیر شدگان که در صدد نفوذ و انجام عملیات خرابکارانه در یکی از کارخانجات وزارت دفاع بودند، با هوشیاری ماموران اطلاعاتی شناسایی، دستگیر و از مخفیگاه آنان دو بمب 12 کیلویی ساخت خارج کشور و جاسازی شده در درون باند دستگاه آمپلی فایر، سه قبضه اسلحه کلاشینکف و کلت کمری به همراه مهمات مربوطه کشف و ضبط شده است.

بر اساس این گزارش، با توجه به حضور اشغالگرانه نیروهای آمریکایی در عراق و حمایت‌های آنان از برخی گروهک‌های تروریستی از جمله گروهک کومله، حکایت از برنامه‌ریزی، آموزش، در اختیار قرار دادن تجهیزات نظامی و طراحی عملیات برای این گروهک تروریستی توسط سرویس اطلاعاتی آمریکا را دارد.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید