فشار از بیرون و انفجار از درون


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
جنگ نرم آمریکایی ها با هدف فشار از بیرون و انفجار از درون انجام می شود
 
جلالی گفت: آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.

کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج در خصوص نامه ای که اخیرا اوباما مبنی بر حمایتش از رسانه های اغتشاش طلب در جریانات پس از انتخابات به سازمان حقوق بشر ارسال کرده، اذعان داشت: این گزارش جنگ نرم که از سوی اوباما ارائه شد نشانگر این موضوع است که آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.
نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: تصور آمریکایی ها این بود که با اختلافاتی که بعد از انتخابات به وجود آمد، می توانند بحث انفجار از درون را مدیریت کنند.
وی خاطرنشان ساخت: آنها از تلاش های خود برای ایجاد مشکل در جمهوری اسلامی ایران فروگذار نخواهند کرد و همین گزارش اوباما بیانگر این موضوع است که چه حجم عظیمی از بودجه را برای ایجاد اختلال در اوضاع داخلی ایران صرف می کنند.
جلالی تصرح کرد: البته این تلاشهای آمریکایی ها ثمره ای را برای آنها به همراه نداشت و ملت ایران در 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به آنها داد، ولی آنها همچنان به تلاش های خود ادامه می دهند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود و در خصوص پاسخ کمیسیون متبوعش به تهدیدات هسته ای آمریکا اظهار کرد: تندروی ها و افراط گری های کاخ سفید در دوران بوش نتوانست به نتیجه برسد، لذا مردم آمریکا نیز به سیاست تغییر رای دادند با این امید که اوباما بتواند تغییری ایجاد کند.
وی افزود: اما حرکت اوباما در راستای حرکت جورج بوش و تکرار صحنه پردازی های کهنه سیاسی بوش در قالب افراط گری ها نمی تواند جوابگو باشد.
جلالی بیان نمود: موضوع هسته ای ایران در چهارچوب مذاکره و پیروی از ان.پی.تی (NPT) تحقق خواهد پیدا کرد و در این عرصه تلاش و فعالیتهای لازم را می کنیم.
وی با اشاره به کنفرانس خلع سلاح هسته ای تهران اذعان داشت: دولت نیز از لحاظ دیپلماسی هسته ای ایران بسیار فعال شده و گزارش های کنفرانس خلع سلاح هسته ای نیز نقش بسیار مهمی در روشن سازی افکار عمومی داشت.
جلالی در خاتمه بیان کرد: حرکت تند اوباما و تهدید به حمله هسته ای، یک تروریسم هسته ای می باشد و تبعات بسیار زیادی دارد و باید از آمریکایی ها به عنوان ناقض صلح و امنیت جهانی شکایت شود، زیرا بر اساس منشور ملل متحد هیچ کشوری حق ندارد کشور دیگری را تهدید کند، چه برسد به تهدید هسته ای

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:4 | نظر بدهید |   تورهایی به مقصد معبد بهائیان


تورهایی به مقصد معبد بهائیان 
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از معبد لوتوس بهائیان می کنند.
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از کشور هند می کنند یکی از مهمترین برنامه های خود در این سفر را بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
 بازدید از این معبد توسط تورهای گردشگری ایرانی در حالی صورت می گیرد که کشور هند دارای نقاط بسیار جذاب و دیدنی تر نیز هست اما با این حال تورهای ایرانی یکی از برنامه های ویژه خود را به بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
گفتنی است در طول بازدید ایرانیان از این معبد مبلغان بهایی که تعداد بسیار زیادی از آنها نیز ایرانی هستند به معرفی این فرقه زاله و ارائه رایگان کتاب و جزوه به گردشگران ایرانی برای جذب آنها به این فرقه می کنند.
بدون شک نظارت جدیدب بر علمکرد برخی آژانس های گردشگری لازم و ضروری بنظر می رسد.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:3 | نظر بدهید |   خدمات جدید بلک واتر به منافقین


خدمات جدید بلک واتر به منافقین 

کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
گفته می شود بخشی از این تجهیزات شامل خودکارهایی است که توانایی اختلال در شبکه تلفن‌های ثابت و سیار را دارند. این ابزار پیشرفته که اخیراً در اختیار گروهک منافقین قرار گرفته است قرار است در اقدامات جاسوسی علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شود.
گفتنی است کمپانی مزدوری بلک واتر در سال 1998 توسط برخی از اعضای سابق نیروی دریایی امریکا تاسیس شده است. این شرکت در تشریح خدمات خود متعهد می شود که علاوه بر عملیات جاسوسی، توانایی دارد ده‌ها هزار نیروی نظامی امنیتی ورزیده را در بحرانی‌ترین و حساس‌ترین مناطق جنگی در سراسر جهان به کار گمارد.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:2 | نظر بدهید |  

در این بین نماینده یهودی پارلمان کانادا عبادی را همردیف با بهاییان و همجنس گرایان نامید.به دنبال سفر روز گذشته شیرین عبادی به کانادا ،یک فرد وابسته به بنیاد سوروس از وی تقدیر نمود .
به گزارش روزنامه نشنال پست،عبادی شصت و دوساله، به دعوت جان وستن و اسکات رید ،نمایندگان حزب محافظه کار پارلمان کانادا وارد این کشور شده است و قرار است سخنرانی های مختلفی را بر علیه جمهوری اسلامی در شهر های کانادا داشته باشد .
اسکات رید،نماینده پارلمان کانادا، از مادری یهودی زاده شده است و جز سیاست مداران حامی اسرائیل در این کشور معروف می باشد.جانوستون نیز رباط دولت کانادا با جامعه ایرانیان مقیم این کشور است.

در این بین اسکات رید ،نماینده پارلمان کانادا و حامی صهیونیست ها، عبادی را همردیف با بهاییان، همجنسبازان و فراریان مخالف جمهوری اسلامی قرار داد و گفت:عبادی تنها کسی است که از آن ها دفاع می کند.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت15:0 | نظر بدهید |   به نام کارگر به کام فتنه گر

 
به نام کارگر به کام فتنه گر

جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
 اتاق فکر لندن نشین دراین بیانیه با اشاره به روز جهانی کارگر خواستار تجمع مردمی!در مقابل وزارت کار در تهران و در سایر استان ها شده است.
همچنین در این بیانیه تهدید شده است که در صورت عدم امکان تجمع به سمت وزارت کشور راهپیمایی خواهد شد.
نکته قابل توجه نیز در طراحی شعارها برای این تجمع شعارهایی سیاسی و بدون ممضمون روز کارگرپیشنهاد شده است که بیش از پیش بر تلاش برای ایجاد اغتشاش پرده بر می دارد.
در همین رابطه قابل ذکراست که جریان فتنه در ایام انتخابات هیچ گونه برنامه ای برای دهک های پائین جامعه نداشته وآنان را در حوزه رای خود محسوب نکرده بود و توجه کنونی آنان به روز کارگرنشان از نگاه ابزاری آنان به این طیف زحمت کش جامعه را دارد.
از دیگر سو اتخاذ شعارهای سیاسی و نیز تهدید به راهپیمایی به سوی وزارت کشور و نیز توجه به پیشنهادات اتاق فکر لندن نشین ،بوضوح برنامه ریزی سیاسی و نگاه استثمار گرایانه به این قشر را فریاد می کند.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت14:58 | نظر بدهید |   ادعای تازه همسر کروبی به دنبال طرح این ادعا توسط حسین کروبی که شاید به پدرش داروی مسموم کننده خورانده شده باشد، فاطمه کروبی نیز ادعای تازه ای را مطرح کرد.

 
سایت حزب اعتماد ملی:همسر مهدی کروبی در بیانیه ای با اشاره به پیش بینی ابتلای آقای کروبی به بیماری صعب العلاج نوشته است: "نمی دانم، شاید آن ۱۵ نفر مسلحی که با مرعوب کردن سرایدار و به طور غیرقانونی و در غیاب ما به منزل ورود کرده اند و یا افراد مسلحی که در روز ۲۲ بهمن گازی مشکوک را مستقیما به صورت ایشان زدند، کاری را صورت داده اند که خدای ناکرده در آینده نتیجه آن را باید شاهد باشیم"!

دو روز قبل نیز حسین کروبی، با اشاره به وارد کردن داروهای مخصوص از روسیه توسط نیروهای خودسر، در مورد احتمال استفاده از آنها علیه مهدی کروبی ادعایی را مطرح کرده بود.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت14:54 | نظر بدهید |   کیهان:یکی از سران فتنه می خواهد اعلام توبه کند

 
خبرهای موثق حاکی از آن است که یکی از سران فتنه قصد دارد اعلام توبه کند.

در ادامه مطلب "گفت و شنود " این روزنامه آمده است : اما به این فرد گفته اند اگر هم دستهایت را بالا ببری و توبه کنی، باز هم به خاطر اقداماتی که علیه نظام انجام داده ای محاکمه خواهی شد!

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت14:50 | نظر بدهید |   شوک درمانی جهت احیای جریان فتنه


اپوزیسیون و حامیان بیگانه این جریان بر شوک درمانی جهت احیای جریان فتنه تاکید کرده اند!


http://www.javanonline.ir/Images/News/Larg_Pic/3-2-1389%5CIMAGE634076123813032500.jpg

در حالی که جریان فتنه با بی اقبالی روز افزون مردمی روبرو شده ، اپوزیسیون و حامیان بیگانه این جریان بر شوک درمانی جهت احیای جریان فتنه تاکید کرده اند.

در جدیدترین راهکارها برای شوک درمانی جریا فتنه ، عبدالله مهتدی دبیر کل زحمتکشان کردستان در جلسه ای با حضور اعضای سیاسی دفتر سیاسی کومله از تصمیم سرویسهای اطلاعاتی اشغالگران (سیا و موساد) در عراق مبنی بر ترور نمایشی یکی از سران فتنه پرده برداشت.

وی در این جلسه اعلام کرده است که سازمان سیا به دنبال هماهنگی با خود سران جریان است تا با ترور نمایشی یکی از آنها بتوانند یک شوک بزرگ به این جریان داده و مجددا بتوانند جریان اغتشاش را راه اندازی کنند .همچنین وی تلویحاً اعلام داشته که ما و سرویسهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بایستی بدنبال ترور یکی از سران سبز باشیم تا بتوانیم کنترل را از دست رژیم ایران خارج نماییم.

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389 در ساعت0:21 | نظر بدهید |  

/ 0 نظر / 43 بازدید