۲۸ بهمن ۱۳۸۸ (۱۷:۴ب.ظ)

۲۸ بهمن ۱۳۸۸ (۱۷:۴ب.ظ)
مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع در گفتگو با موج:
هدف جنگ نرم دشمنان، جلوگیری از پیشرفت ایران است
خبرگزاری موج -
مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: همواره بحث جنگ نرم و عملیات روانی علیه جمهوری اسلامی ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط استکبار جهانی وجود داشته است.

سرهنگ دوم پاسدار داوود عبدی در گفتگو با خبرنگار سیاسی موج افزود: دشمنان ایران اسلامی در طول سه دهه گذشته به طور مکرر و به اشکال مختلف، کشورمان را مورد تهاجم نرم خودشان قرار داه‏اند تا جلو پیشرفت ما را بگیرند، ولی این تهدیدات، تاثیری بر اراده مردم و مسئولان ما نداشته و انقلاب اسلامی با الطاف الهی، پیشرفت روزافزونی در همه عرصه‏ها داشته است.
وی با تاکید دوباره بر اینکه جنگ نرم همیشه علیه ما وجود داشته است، اظهار داشت: تحریم های متعدد و ترور شخصیت‏های نظام در 31 سال گذشته برای این بوده که نظام مقدس جمهوری اسلامی که برگرفته از مکتب وحی است به اهداف متعالی خودش نرسد و پله های ترقی و رشد و شکوفایی را در عرصه های علم و فناوری، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی طی نکند.
سرهنگ عبدی یادآور شد: همکاران ما در دانشگاه مالک اشتر وزارت دفاع در نمایشگاه بصیرت سیاسی، تهاجم نرم دشمن را در غرفه جنگ نرم به شکل هنرمندانه‏ای به تصویر کشیده و درباره نقش شبکه های جاسوسی در جنگ نرم روشنگری کردند و ما فکر می‏کنیم تا حد زیادی در رساندن پیام به مخاطبان موفق بودند.
مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع در پایان گفت: امیدواریم برگزاری نمایشگاه بصیرت سیاسی و غرفه جنگ نرم باعث هشیاری، بصیرت و آگاهی مردم از اهداف دشمنان برای مقابله با جمهوری اسلامی شده باشد.
گفتنی است، نمایشگاه بصیرت سیاسی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی توسط سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در محل تربیت بدنی ساصد برگزار شد.
/ 0 نظر / 18 بازدید