حیرت سازمان های جاسوسی جهان از عملیات پیچیده شکار ریگی

سرویس های امنیتی غربی و عربی از حل معمای چگونگی بازداشت عبدالمالک ریگی عاجز شده اند.

منابع آگاه مرتبط با این موضوع  ضمن تاکید بر اینکه در همین مدت زمان اندک اطلاعات بسیار مهمی از ریگی به دست آمده، تاکید کردند که تکاپوی سرویس های اطلاعاتی منطقه ای و همچنین چند سرویس اروپایی و آمریکایی برای کشف چگونگی دستیابی ایران به این تروریست خطرناک- که مهره ارزشمندی برای آنها محسوب می شد- آغاز شده است ولی رسیدن به نتیجه برای آنها بسیار دشوار خواهد بود چرا که ردی از این عملیات برای آنها باقی نمانده است.

یک مقام امنیتی در این باره گفت: «ریگی همزمان توسط چند سرویس اطلاعاتی مراقبت می شد. سرویس اطلاعاتی عربستان، دستگاه جاسوسی امارات، ISI (دستگاه جاسوسی و اطلاعاتی پاکستان) و سرویس های آمریکا، انگلیس و اسرائیل تقریبا به طور دائم در کنار او بودند اما عملیات تعقیب و مراقبت و پهن شدن تور اطلاعاتی برای ریگی طوری انجام شد که هیچ کدام از آنها علی رغم همه مراقبتی که از ریگی می کردند، نتوانستند بویی از آن ببرند.»

/ 3 نظر / 22 بازدید
شيوا

سلام . کليپ سحر رو ببينيد چه کرده . لطفاً اين کليپ رو پخش کنيد تا همه ببينن شاهکار سحر جونم رو : http://ioosdsve.persiangig.com/clips/sahar_clipx.zip

امير

مطالبت واقعا به دلم نشست و وبلاگ تو با اجازه صفحه خانگيم كردم. اگر مايل به تبادل لينك باشي رو تخم چشمام لينكت مي كنم. در ضمن پيج رنك وبلاگ من 2 هستش. بازم اگه اومدي خوشحالم مي كني.

فاطيما

سلام دوست عزيز.خسته نباشي.وبت رو ديدم.[گل][گل][گل] همه چيز خوب و عالي بود.[لبخند][لبخند][لبخند] معلومه براي طراحي اون زحمت کشيدي.[دست][دست][دست] من فاطيما هستم.خيلي خوشحال ميشم که به وبلاگ منم سر بزني [خجالت][خجالت][خجالت][خجالت] ادرسشو بهت ميدم:http://mylove2010.mihanblog.com ادرس گروه ياهو مو برات مينويسم.حتما توش عضو شو. ميتوني با من و همه ي اعضاي گروه مرتبط بشي. تبادل اطلاعات کنيم و با هم ديگه اشنا بشيم. http://mylove2010.mihanblog.com/extrapage/group [لبخند][نيشخند][نيشخند][نيشخند][نيشخند][نيشخند] موافقي با هم تبادل لينک داشته باشيم[تفکر][تفکر][تفکر] ازت ميخوام منو ليک کني[گريه][گريه][گريه][گريه] منو با اسم وبکده ي عشق لينک کن.[بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه] منتظرم ها[نيشخند][نيشخند][نيشخند][نيشخند]منم لينکت ميکنم. باي [خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ]