انتقاد موسوی و کروبی از 'مصادره' راهپیمایی۲۲ بهمن توسط مردم


 کروبی به دیدار موسوی رفته و در مورد مسائل روز با او گفت و گو کرده است

 

به گزارش سایت سحام نیوز (پایگاه رسمی حزب اعتماد ملی)، آقای موسوی و آقای کروبی چهارشنبه شب۲۸ بهمن در ملاقات با یکدیگر از "مصادره" حضور راهپیمایان در مراسم ۲۲ بهمن به نفع "اهداف و اغراض سیاسی" یک گروه خاص!!!!!!!! و همچنین توسل به خشونت!!!! برای جلوگیری از آشکار شدن حضور معترضان در این راهپیمایی انتقاد کرده اند.

اما آقای موسوی و آقای کروبی در دیدار چهارشنبه شب خود گفته اند: "امسال برای اولین بار در طول سی سال گذشته، در روز پیروزی انقلاب که متعلق به تمامی آحاد کشور است، شاهد شرایط کاملا نظامی و حاکم شدن جو رعب و وحشت ْ!!!!!در مناطق مختلف بودیم.

این دو مدعی اند  که تعداد زیادی از معترضان!!! در میان راهپیمایان ۲۲ بهمن حضور داشتند اما در برابر انبوه نیروهای امنیتی امکان بروز مخالفت خود را پیدا نکردند.

اما هواداران حکومت ایران مخالفان دولت را افرادی کم شمار معرفی می کنند که در برابر حضور گسترده حامیان دولت در روز ۲۲ بهمن امکان ابراز وجود پیدا نکرده اند.

در روز ۲۲بهمن امسال گزارش هایی از درگیری های پراکنده در مناطق مختلف تهران و چند شهر دیگر ایران منتشر شد، اما معاندان  نتوانستند آنطور که برنامه ریزی کرده بودند از این مناسبت برای نشان دادن مخالفت خودو ایجاد نا امنی واغتشاش   استفاده کنند به همین خاطر این دو نفر از سر ان فرقه فتنه جودر صدد فرافکنی بر آمده اند و  خاطر نشان کردند در آینده نزدیک با مردم حرف خواهند زد.

کروبی و موسوی امیدوارند بتوانند آخرین تکانها را به جنازه اسب تروا در روز چهارشنبه سوری بدهند.

نظریه: با توجه به شکست فاحش سران فرقه سبز در هدایت  پروژه اسب تروا در ۲۲ بهمن، سران فرقه سبز برای چهارشنبه آخر سال برنامه خاصی را چیده اند و امیدبه  تحریک هواداران خود برای اغتشاش در این روزهستند،در روز های آینده  باید منتظر بیانیه های خصمانه و باج طلبانه این دو خواص خود فروخته به اجنبی  باشیم .   

/ 0 نظر / 18 بازدید