هیچ حکومتی به هوشیاری جمهوری اسلامی نیست.

هیچ حکومتی به هوشیاری جمهوری اسلامی نیست.

 شهرام همایون خطاب به ماموران F.b.i. CIA و پرسنل وزارت امور خارجه آمریکا گفت: هرکسی که صدای مرا می‌‌شنود بداند جمهوری اسلامی توانسته یک ایرانی را در آمریکا زندانی کند زیرا کاری کرده تا نتوانم پایم را از این کشور بیرون بگذارم.

وی در ادامه اعترافاتش تاکید کرد: این نظام آن‌قدر هوشیار است که به خدای ایران سوگند درهیچ حکومتی در عصر حاضر به هوشیاری این‌ها نیست.
این سرکرده یک جریان ضد انقلاب که مدعی شده بود تا نصب پرچم شیر و خورشید بر بالای برج آزادی نخواهد مرد، با پس گرفتن ادعایش گفت: من حرفی زدم که باید کمی آن را تعدیل کنم زیرا به شما گفته بودم که باید پرچم سه رنگ شیر و خورشید را در میدان شهیاد آزادی به اهتزاز درآورم اما حالا یک پرانتز باز می کنم و می‌گویم اگر زنده بودم چون قبلاً می‌گفتم تا این کار را نکنم نمی‌میرم اما امروز دیگراین حرف را نمی‌زنم.

[+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:52 | نظر بدهید |   بیماری کروبی کذب محض است/ مقام‌های امنیتی مراقب باشند بیماری کروبی کذب محض است/ مقام‌های امنیتی مراقب باشند

 

 

قائم مقام حزب اعتماد ملی می‌گوید وخیم بودن حال مهدی کروبی دروغ محض و شایعه رقبای سیاسی است و کروبی حتی یک سردرد هم ندارد.به عقیده وی مقامات قضایی باید هوشیار باشند چرا که احتمالا توطئه‌ای درکار است.

رسول منتجب‌نیا با شایعه دانستن این خبر گفت: «آقای کروبی خیلی سالم و سرحال هستند. اتفاقا ایشان امروز میزبان جمعی از علما و بزرگان هستند. همه این شایعات دروغ محض و در راستای جنگ روانی است. این‌ها را رقبای ایشان جعل می‌کنند. همانطور که گفته می‌شود؛ دروغ هرچه بزرگتر باشد جذاب‌تر است. بنابراین وخیم بودن حال آقای کروبی دروغ محض بوده و ایشان بحمدالله یک سردرد هم ندارند.»

وی دلیل طرح این شایعات را در راستای جنگ روانی ارزیابی کرد، و افزود: «من نگران طراحی توطئه‎‌ای برای آقای کروبی هستم. لذا به مقامات امنیتی و انتظامی هشدار می‌دهم مراقب باشند؛ چه بسا که افراد مخرب و مرموزی قصد جان ایشان را کردند و می‌خواهند برای نظام مسئله درست کنند.»

منتجب نیا اضافه کرد: «کسانی که این حرف‌ها را می‌گویند در حال تست جامعه زدن جامعه هستند تا اگر شرایط را مساعد دیدند توطئه و نیت شوم خودشان را به مرحله اجرا بگذارند. فلذا باید دستگاه قضایی و امنیتی هوشیار باشد که خدای نا کرده دشمنان دوست‌نما برای ایشان و نظام مسئله‌ای ایجاد نکنند.»

این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع از جانب خانواده آقای کروبی واکنشی به همراه خواهد داشت یا نه، اظهار کرد: «ایشان دائما مشغول رفت‌ و آمد هستند. لازم نیست کسی هر روز بگوید زنده و سالم هستم. روزی ده‌ها و بعضا صدها نفر به ملاقاتشان می‌روند و در جلسات عزا و جشن و فاتحه شرکت می‌کند. همه اینها دلیل بر دروغ و کذب بودن این ادعا و رسوایی این مدعیان است.»
منبع: فرارو

[+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:47 | نظر بدهید |   افشای توصیه های امنیتی خاتمی به یک جاسوس سیا

افشای توصیه های امنیتی خاتمی به یک جاسوس سیا

یک سلطنت طلب و مزد بگیر نهادهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل، جمهوری اسلامی را ناقض حقوق بشر خواند. شیرین عبادی به نیابت از اربابان آمریکایی از بان کی مون خواست مانع از ورود ایران به شورای حقوق بشر سازمان ملل شود.

وی در نامه خود با انتقاد از اینکه مذهب رسمی کشور در قانون اساسی تشیع اعلام شده، مدعی تبعیض علیه سایر ادیان شد و همزمان جریان انگلیس ساخته بهائیت را جزو ادیان معرفی کرد! این سلطنت طلب فراری که اذعان دارد به توصیه برخی سران فتنه نظیر خاتمی و کروبی از بازگشت به ایران منصرف شده، با بر شمردن برخی قوانین اسلامی، آنها را ناقض حقوق بشر خواند و خواستار ممانعت از عضویت ایران در شورای حقوق بشر شد.

انتشار ادعانامه، علیه جمهوری اسلامی به نیابت از قدرت های استعماری در حالی است که هم اکنون این مهره سلطنت طلب به شکایت از کیهان در دادگاه جمهوری اسلامی پرداخته است. اما سئوال منطقی این است که وقتی یک عنصر دارای سوابق خیانت و فراری، مبانی اسلامی و حقوقی یک نظام سیاسی را نفی می کند و ناقض حقوق بشر می خواند، اقامه دعوای او در دادگاه همان نظام چه توجیهی می تواند داشته باشد. به عبارت دیگر منطقی این است که عناصری نظیر عبادی شکایت خود را نزد همان رژیم های استکباری و جنایتکاری ببرند که پول خیانت به امثال وی می پردازند. اگرچه پذیرش شکایت وی از سوی دستگاه قضایی کشور، نشانه ای غیرقابل انکار و مثال زدنی از آزادی قضا و قضاوت در نظام اسلامی ایران است.

گفتنی است پیش از آنکه عبادی خبر از هماهنگی خود با خاتمی برای فرار از کشور و عدم بازگشت به ایران بدهد مهرانگیز کار، یکی دیگر از جاسوسان سیا که در سابقه سیاه خود نویسندگی برای روزنامه رستاخیز و نوکری رژیم پهلوی را به ثبت رسانده و صراحتا در وب سایت خود خبر از همکاری با ضدانقلابیون و سلطنت طلبان در آخرین روزهای سقوط رژیم شاه داده است، اعلام کرده بود پس از فرار از کشور در سال 1380 با کمک جاسوسان هلندی، توسط خاتمی به او پیغام داده شده بود که به کشور بازنگردد. چون ماموران امنیتی ایران او را بازداشت خواهند کرد

[+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:40 | نظر بدهید |   تعملی بر سخنان رهبر سکولار جریان فتنه

خاتمی: دین باید جوابگوی آزادی باشد!

 دفاع از هتاکان با حمله به مسئولان نظام

دین نباید مقدس باشد! 

اتهام "دروغگویی" به رسانه های رسمی

تهدید به ایجاد آشوب

آقای خاتمی دین و آزادی را دو مقوله جدا از هم توصیف کرده و گفته است: "آزادی از دین سئوال می‌کند و دین باید جوابگو باشد!"

 رئیس دولت اصلاحات انتقادات مردمی از عملکرد سران اصلاحات را "تهمت علیه دلسوزان نظام" نامیده است!

سید محمد خاتمی در دیدار تعدادی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه تهران، مدعی شده که "مدت‌هاست که شاهد دستگیری‌‌ها و ایجاد فضای ناامنی برای اساتید و دانشجویان و بخش‌های مختلف جامعه هستیم و همچنین تفکر غلطی به دنبال قطب بندی جامعه است".

آقای خاتمی همچنین با اشاره به برخی اقدامات اصلاح‌طلبان در سال گذشته، به نبود یک رویه مشخص در میان جبهه اصلاحات اعتراف کرده و گفته است: "چون در اصلاحات پراکندگی وجود داشت و به قول معروف هر کسی از ظن خود شد یار من، تلاش بنده نظم و ترتیب دادن و تعیین چارچوب مشخصی برای اصلاحات بود".

دفاع از هتاکان با حمله به مسئولان نظام

رئیس بنیاد باران در ادامه سخنانش، با متهم کردن مسئولان نظام و بیان اینکه "بر اثر اشتباهات و رفتارهای مسئولان، برخی که سوءنیت هم ندارند، دین‌دارهم هستند، می‌گویند دین نمی‌تواند و نباید در عرصه حیات اجتماعی بیاید و رفتارهای اجتماعی را تعیین کند"، تلاش کرد تا سخنان صد دین اصلاح‌طلبان را تطهیر کند.

این سخنان آقای خاتمی در پی توهین برخی از اعضای جبهه اصلاحات به مقدسات دین اسلام بیان شده است. اکبر گنجی، یکی از روزنامه‌نگاران حامی اصلاحات چندی پیش در اظهاراتی موهن، منکر اصل مهدویت در اسلام شد. پیش از آن هم عبدالکریم سروش، تئوریسین اصلاحات، وحیانی بودن قرآن را زیر سوال برده بود.

آقای خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود، دموکراسی را از دستاوردهای بسیار بزرگ بشر خواند و با حمله به منتقدین خود، گفته است: "اینکه بگوییم غربی‌ها توطئه کرده‌اند، دموکراسی را در مقابل دین آوردند و الان هم هر کس صحبت از دموکراسی می کند غرب‌زده است و حرف سازمان‌های جاسوسی را می‌زند؛ ساده اندیشانه و مغرضانه‌ترین حرفی است که می‌توان در دنیا زد".

دین نباید مقدس باشد! 

رئیس دولت اصلاحات بدون اشاره به نپذیرفتن رای مردم از سوی خود و سران اصلاحات در جریان انتخابات سال گذشته، مدعی شده است: "حکومت‌ها موجودات فراقانونی و دارای اختیارات تام نیستند، بلکه تابع مردم هستند، توسط مردم روی کار می‌آیند و مردم کنارشان می‌گذارند".

وی همچنین در اظهارنظری جالب گفته است: "آزادی و دین وقتی در مقابل هم قرار بگیرند هر دو زیان می‌بینند". البته آقای خاتمی توضیح نداده که دین که منادی آزادی افراد و جوامع است، چگونه می‌تواند در مقابل آزادی قرار بگیرد.

آقای خاتمی همچنین گفته است: "آزادی از دین سئوال می‌کند و دین باید جوابگو باشد!"

در راستای همین رویکرد رئیس بنیاد باران به دین بود که او در دولت اصلاحات، در دفاع از آنچه آزادی می نامید، حجاب و آزادی را جمع ناشدنی خواند و گفت: اگر حجاب مانع آزادی زن در جامعه شود قطعا مضر است.

رئیس بنیاد باران در ادامه اظهارات نامناسب خود درباره ماهیت ادیان آسمانی، از مقدس شدن دین انتقاد کرده و گفته است: "دین چیست؟ دین حقیقتی دارد که قدسی و مطلق است، ولی تصوری که ما انسانها از دین داریم متعلق به ما است ، باید دین را بفهمیم؛ اگر این فهم مقدس شد مشکل پیش می آید چرا که یک امر بستری نسبی را مطلق و مقدس کرده‌اید".

آقای خاتمی ادامه داده است: "دین نباید فقط بتواند به سئوال‌ها و نیازهای انسان‌ها در قرون گذشته جواب بگوید، انسان امروز با انسان دیروز فرق می‌کند و چه بسا پاسخ ها با نیازها و پرسش های امروز تناسب نداشته باشد". وی نگفته که منظورش از پاسخگویی دین به نیازهای امروز انسان چیست و آیا اسلام واجد این ویژگی هست یا نه.

اتهام "دروغگویی" به رسانه های رسمی

رئیس دولت اصلاحات در ادامه سخنان خود، به انتقادات مردم و نمایندگان مردم در مجلس نسبت به خود واکنش نشان داده و با دروغ خواندن این انتقادات، گفته است: "شاهد هستیم که رسما عده‌ای که تریبون‌های رسمی هم در دست آنهاست استراتژی دروغ را در پیش گرفته‌اند و هر نسبتی را به یاران امام و دلسوزان این نظام و انقلاب می‌دهند".

آقای خاتمی بدون اشاره به سخنان و مواضع ساختارشکنانه و ضدانقلاب حامیان خود نظیر هتک حرمت امام راحل و همچنین حرمت شکنی در روز عاشورا، مدعی شده که همه اصلاح‌طلبان از اسلام و نظام دفاع می‌کنند و گفته است: "اصلاح‌طلبان نظام و انقلاب و راه امام و قانون اساسی را قبول دارند، قانون اساسی مبنای عمل آنهاست و معتقدند همه اصول آن باید اجرا شود".

این اظهارات رئیس دولت اصلاحات در حالی مطرح می‌شود که سران اصلاحات در جریان انتخابات سال گذشته، به جای پذیرش قانون اساسی و رای مردم، هواداران خود را به حضور در خیابان و ایجاد درگیری و آشوب تحریک کردند.

تهدید به ایجاد آشوب

وی همچنین با تایید تلویحی نظرات حامیان افراطی خود گفته است: "اگر نظام همین روش‌های نادرست است، نتیجه این می‌شود که نسل جوان می‌گوید اگر نظام این است، ما نمی‌خواهیم!"

آقای خاتمی در پایان با تکرار صحبت‌های برخی رسانه‌های ضدانقلاب، مدعی شده که اوضاع کشور "بد" است و با تهدید تلویحی گفته است: "موقعیت کشور بعد از انتخابات بد است و ملت هزینه بسیار بالایی در این ایام پرداخته است، عواقب مدیریت موجود در جامعه مطلوب نیست و اگر چاره‌ای اندیشیده نشود ،سال 89، سال بحران‌های اجتماعی خواهد بود".

[+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:33 | نظر بدهید |   همه چیز آزاده شده است

همه چیز آزاده شده است

پخش برخی موزیک‌های روز لس‌آ‌نجلسی که خوانندگان زن و مرد آمریکایی یا ایرانی مقیم آمریکا روی آنها ترانه خوانده‌اند در شب و روز‌های نوروز به طوری ساختارشکنی کرده بود که مردم کوچه وبازار با تعجب از پخش این آهنگ‌ها در میهمانی‌ها یاد می‌کردند و به قول خود می‌گفتند: همه چیز آزاده شده است

پیچ رادیو را باز می کنید تا برای فرار از فشارهای عصبی ترافیک سنگین تهران به برنامه های رسانه ای گوش کنید که رسانه ملی در جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود، اما به یکباره احساس می کنید که موج رادیو بر روی فرکانس یکی از شبکه های لس آنجلسی رفته، چون ترانه ای که در حال پخش است هیچ نشانی از این آب و خاک ندارد. ریتم تند غربی، صدایی ناهنجار و اشعاری بی ربط، اما به یکباره مجری ساعت و موقعیت فرستنده رادیویی که جام جم تهران باشد را اعلام می کند و شما با تعجب فراوان باورتان نمی شود که آنچه شنیدید از رادیو ایران پخش شده است. 

مبحث "موسیقی" در سازمان صدا و سیما همچنان از دشواری‌های پیش‌روی مسئولان است. سیاست و ضوابط پخش موسیقی در قالب 26 بند در دستورالعمل تولید، تهیه و تامین پخش برنامه تدوین شده‌است. شواهد نشان می‌دهد جمعی از برنامه‌سازان به ضوابط یاد شده به برخی بندها التزام عملی ندارند.
به طور خاص بند 26-7-1 تصریح می‌دارد که "پخش موسیقی خوانندگان، شاعر و هنرمندانی که مشهور به فساد یا موضع‌گیری علیه اسلام و انقلاب اسلامی هستند ممنوع می‌باشد." که در ادامه به برخی از نمونه‌های غیرقانونی اشاره می‌شود:
در موسیقی متن برنامه "توسعه پایدار" شبکه چهار از موسیقی قطعة "من و گنجشک‌های خونه" از آلبوم "دو پنجره" گوگوش استفاده شده‌است.
در موسیقی تیتراژ برنامه "بُعد چهارم" شبکه چهار از آهنگ "آتش در دل فکن" از آلبوم "جبر جغرافیا" به خوانندگی "محسن نامجو" استفاده شده‌است.
در موسیقی متن برنامه "ژرفا" شبکه یک از آهنگ "زلف بر باد مده" به خوانندگی "محسن نامجو" استفاده شده‌است.

بقیه در ادامه ....


ادامه مطلب [+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:29 | نظر بدهید |   شرط تازه کمونیست ها و سلطنت طلبان برای موسوی و کروبی  

 

شرط تازه کمونیست ها و سلطنت طلبان برای موسوی و کروبی

حسین باقرزاده که در روزگار اصلاحات با برخی نشریات زنجیره ای چاپ داخل همکاری می کرد، درباره اظهارات موسوی می نویسد: صرف نظر از ادبیات و زبانی که آقای موسوی به کار گرفته، به سادگی، می توان دید که او بیش از هر زمان دیگر واقعیت حضور نیروهای مختلف در جنبش سبز را پذیرفته و تاکید او به تنوع آرا نشان دهنده آن است که او به حضور دگراندیشان اذعان دارد. او دیگر از مبانی عقیدتی خود درباره اسلام، امام، انقلاب، نظام یا قانون اساسی جمهوری اسلامی که قبلاً آنها را به جنبش سبز تعمیم می داد سخنی به میان نمی آورد.
وی در سایت «ایران امروز» نوشت: تاکیدات گذشته آقایان موسوی و کروبی بر اسلام و نظام جمهوری اسلامی، قانون اساسی، دنباله روی از خط امام و بازگشت به دهه اول انقلاب، آنان را از نمایندگی بخش بزرگی از جنبش سبز بازداشته است. در عین حال در طول ماه های گذشته ما شاهد آن هستیم که آقای موسوی به تدریج از تاکید بر معتقدات شخصی خود و تعمیم آن به جنبش سبز کاسته و تنوع عقیدتی و سیاسی این جنبش را به رسمیت شناخته است... او سعی دارد اعتماد همه فعالان جنبش سبز را کسب کند ولی این مقدار کافی نیست و او لازم است برای دور شدن از اتهام خدعه، این گفتار را با کردار مناسب هم آهنگ کند. شکستن مرز خودی-غیرخودی نه فقط در گفتار بلکه در کردار یکی از این موارد است. دکتر ملکی]همکار گروهک منافقین[ که اخیراً پس از بازداشت، از زندان بیرون آمده بود، اشاره کرد که رهبران جنبش حتی در دیدار با زندانیان و خانواده های آنان و قربانیان دیگر به نوعی این مرز را حفظ کرده اند. از این گذشته، آیا آقای موسوی مشاورانی از طیف ناخودی ها (مثلاً لاییک ها) نیز برای خود برگزیده است؟
باقرزاده در ادامه لحن تحقیرآمیز و طلبکارانه تاکید کرد: اگر ایشان می گوید همه اقشار را در جنبش سبز به رسمیت می شناسد آیا می توان تصور کرد همین لحن «دوست داشتن» را برای چپ غیرمذهبی، سلطنت طلبان یا بهائیان نیز یاد کند؟ مگر نه اینکه همه اینان در تعبیر «همه ملت ایران» و «فرهنگ و اعتقادات رنگارنگ» می گنجند؟ آقای موسوی در گفتار بسیاری از مرزهای خودی و ناخودی را شکسته، و پذیرفته که جنبش سبز بسیار وسیع تر از یک گرایش یا گرایش های خاص سیاسی، ایدئولوژیک یا مذهبی است. او پذیرفته است که وجه مشترک این جنبش الزاماً اسلام، خط امام، نظام یا قانون اساسی جمهوری اسلامی نیست ولی تنها با شناخت و اذعان به این واقعیت در کردار است که می توان اعتماد نیروهای متنوع فعال در جنبش سبز را به دست آورد.
اظهارات این منافق ورشکسته یادآور این آیه نورانی (آیه 120) از سوره بقره است که «لن ترضی عنک الیهود ولا النصاری حتی تتبع ملتهم. هرگز یهود و نصارا از تو راضی نخواهند شد تا اینکه کاملاً از آیین آنها پیروی کنی». موسوی و کروبی و خاتمی و نظایر آنها هرگز توضیح نداده اند که دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب و نظام چرا در آنها طمع کرده و در عین حال با لحن طلبکارانه مواجه شده اما هیچ پاسخی نگرفته اند؟

[+] نوشته شده توسط در جمعه سوم اردیبهشت 1389 در ساعت8:17 | نظر بدهید |  

/ 1 نظر / 34 بازدید
براي شما

سلام سايت جالبي داريد به سايت ما هم سر بزنيد ما منتظر شما هستيم به دوستان خود هم بگوييد :)