ایجاد وب سایت‌های حامی‌ اپوزویسیون

یک موسسه مطالعاتی آمریکایی که ید طولانی در حوزه مطالعات ویژه براندازی نرم و کودتاهای رنگین دارد و از مراکز مهم سیاست سازی آمریکا می باشد ،ضمن تاکید صریح به شکست فتنه گران در حوادث بعد از انتخابات ایران ،به دولت آمریکا توصیه کرد تا به حمایت های مالی گسترده خود از ساختار شکن ها و سران آن ها ادامه دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،بنیاد "هریتیج" در ابتدای مقاله خود می نویسد :به دنبال تنش های بعد از انتخابات در ایران،آمریکا و متحدینش که حامی کودتاهای رنگین همانند اکراین می باشند اقدام به حمایت از سبز ها ( فتنه گران) نمودند اما این طرح موفق واقع نشد و دولت ایران به خوبی توانست مخالفان را مهار نماید.

در ادامه این مقاله به لایحه ارائه شده به سنای آمریکا توسط سناتور جمهوری خواه "جان کورنین" و "سم براون بک" اشاره شده است. در این لایحه از دولت آمریکا درخواست می گردد تا از تغییر نظام در ایران و کودتا حمایت شود.

در بخشی از این لایحه که به Iran Democratic Transition Act of 2010”" معروف می باشد صراحتا عنوان شده است ؛ راهبرد آمریکا باید از بین بردن حکومت فعلی ایران باشد. سپس به مخالفان نظام(فتنه گران) در قالب کمک های بشر دوستانه سرمایه های مالی اهدا شود.در صورت به اهداف رسیدن این طرح،کاخ سفید بلافاصله سفیر خود را در تهران مستقر نموده و وی گزارش های روزانه ایی را از اوضاع موجود به آمریکا ارسال کند.

در بخش انتهایی این مقاله ،بنیاد ذی نفوذ "هریتیج" در راه حمایت از "قانون شکنان به اصطلاح سبز" می نویسد :کنگره و دولت آمریکا باید موارد ذیل را در جهت کمک به سبزها در آینده انجام دهند :

*برای رسیدن به کودتای رنگین باید جریان انتشار اخبار را از خارج تقویت کرد .
*دولت آمریکا باید بر روی رسانه های آمریکایی که اخبار ایران را پوشش می دهد سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد.
*دولت آمریکا باید با کمک ایرانیان مخالف نظام در خارج(فتنه نشینان لندن و واشنگتن) وب سایت های حامی دموکراسی غربی را ایجاد سازد.
*و سرانجام آمریکا باید به طور رسمی راهبرد براندازی دولت ایران را اعلام نماید و به این طریق مخالفان جمهوری اسلامی را مسرور نماید .

/ 0 نظر / 18 بازدید