حداقل جرم سران فتنه جسور کردن ضدانقلاب است

نسخه چاپیارسال به دوستان
حبیبی در جمع اصولگرایان سیستان و بلوچستان؛
حداقل جرم سران فتنه جسور کردن ضدانقلاب است

خبرگزاری فارس: دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی حداقل جرم سران فتنه را جسور کردن ضد انقلاب دانست و گفت: باید سنگرها را برای دفاع از نظام و رهبری محکم‌تر از گذشته حفظ کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که در جمع اصولگرایان سیستان و بلوچستان سخن می‌گفت، اظهار داشت: در تحلیل‌های خود قبل از انتخابات به این نتیجه رسیدیم که دشمن به بهانه انتخابات اصل نظام و شخص مقام معظم رهبری را نشانه گرفته است تا به این دو اصل خدشه وارد کند.
وی افزود: رادیو اسرائیل در ماه‌ها قبل از انتخابات جمله قابل توجهی دارد که یک نفر بدتر از احمدی‌نژاد از دید رژیم صهیونیستی رییس‌جمهور شود را به احمدی‌نژاد ترجیح می‌دهند، این بدین دلیل است که مقام معظم رهبری از عملکرد دولت نهم و شخص رییس‌جمهور پشتیبانی کردند.
حبیبی یادآور شد: دشمن دورخیز کرده بود تا به هر قیمتی شده یک نفر غیر از آقای احمدی‌نژاد را پیروز انتخابات کند، زیرا می‌خواست بگوید رهبری از مردم جداست و با توجه به پشتیبانی‌هایی که مقام معظم رهبری از رییس‌جمهور کرده اما مردم به دیگران رأی دادند.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: از ماه‌ها قبل از انتخابات دشمن گفت می‌خواهد تقلب شود که متأسفانه برخی افراد نیز در داخل کمیته صیانت از آرا تشکیل دادند و تشکیل کمیته صیانت از آرا در داخل و تبلیغات وسیع خارج از کشور یک انطباق کامل دارد.
وی اضافه کرد: توطئه بسیار سازماندهی شده‌ای برای براندازی نظام شکل گرفته بود اما مردم در 9 دی و 22 بهمن جواب دشمنان را دادند؛ دشمن تمام تجربیاتی که در انقلاب‌های مخملی دیگر کشورها شکل داده بود در انتخابات دهم ریاست جمهوری به کار گرفت اما مردم در 22 بهمن شجاعانه به خیابان‌ها آمدند و توطئه‌ها را خنثی کردند.
حبیبی در ادامه گفت: اگر مردم در 9 دی و 22 بهمن به خیابان‌ها نیامده بودند و از اصل نظام و رهبری حمایت نمی‌کردند دشمن با شیوه‌های شیطانی راه خود را ادامه می‌داد.
وی افزود: راه مقابله با دشمن، اتحاد میان اصولگرایان است، اگر خود را پیرو ولایت می‌دانیم باید از تفرقه دوری کنیم زیرا تفرقه میان ما به نفع دشمن تمام و جسارت دشمن بیشتر می‌شود.
حبیبی حداقل جرم سران فتنه را جسور کردن ضد انقلاب دانست و گفت: باید سنگرها را برای دفاع از نظام و رهبری محکم‌تر از گذشته حفظ کرد، تا زمانی که انقلاب وجود دارد دشمن نیز هست.
وی افزود: دشمن هنوز متنبه نشده و با پیچیدگی‌های بیشتری در آینده برای توطئه و فتنه اما خواهد آمد، ما باید با هوشیاری و اتحاد در پشت سر مقام معظم رهبری با دشمنان مقابله کنیم.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 19 بازدید