اختصاصی برنا/ گزارشی از شرح ماوقع جلسه سخنرانی و روضه عروس کروبی؛

اختصاصی برنا/ گزارشی از شرح ماوقع جلسه سخنرانی و روضه عروس کروبی؛
ضرب و جرح و اهانت به عزاداران امام رضا (ع) توسط عروس کروبی و خانواده اش
Share/Save/Bookmark
تعدادی از خانم هایی که در جلسه روضه ای که در منزل پسر کروبی برقرار بود، به دلیل سؤال از مادر عروس کروبی، مورد ضرب و جرح و اهانت خانم صاحب خانه و خانواده اش قرار گرفتند.
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۴۱
ضرب و جرح و اهانت به عزاداران امام رضا (ع) توسط عروس کروبی و خانواده اش
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، در روز شهادت امام رضا (ع) جلسه روضه ای با سخنرانی خانم پناهی (مادر خانم پسر کروبی) در منزل عروس کروبی برگزار شد که در این جلسه قرار بود فیلمی که از آن به عنوان فیلم کتک خوردن پسر کروبی یاد می شد، برای حاضرین به نمایش بگذارند و این مطلب از قبل اعلام شده بود.

خانم پناهی در ابتدای سخنان خود در حال تفسیر سوره حدید بود و در مورد اسلام صحبت می کرد که وسط سخنرانی می گوید: "به نظر من البته کشور ما جمهوری اسلامی نیست و جمهوری ایرانی است"؛ یکی از حضار از وی می پرسد:"چرا جمهوری اسلامی نیست؟" 

وی در جواب می گوید: "یعنی شما فکر می کنید جمهوری اسلام هست؟" مخاطب جواب می دهد: "بله" و سخنران در جواب این مخاطب می گوید: "خدا کند که باشد."  

مخاطب در ادامه اظهار می دارد: "جمهوری ایرانی بدون اسلام یعنی هخامنشی، یعنی زرتشتی" که خانم پناهی جواب می دهد: "مگر چه اشکالی دارد زرتشت، در کشوری که مردم را گوساله و بزغاله می خوانند، چه می توان کرد؟" که در این هنگام یکی دیگر از حضار خطاب به خانم پناهی می گوید: "ببخشید اگر منظورتان سخن آقای علم الهدی است خدمتتان عرض کنم که باید شما به قرآن اعتراض کنید که در آن آمده است "کالانعام بل هم اضل".

در این هنگام سخنران بدون پاسخ به سؤال مخاطب، می گوید: "ببین خانم اگر آمدی جلسه مرا بهم بزنی، بلند شو برو بیرون". صاحب خانه نیز که دختر ایشان بود با عصبانیت اظهار می دارد: "بله بفرمایید بیرون"؛ خانم پناهی ادامه می دهد: "اگر آمدید سؤال کنید، آخر جلسه با شما صحبت می کنیم" که مخاطب می گوید: "ما اصلاً قصد به هم ریختن جلسه شما را نداریم فقط می خواهیم سؤال کنیم حالا که شما اینطور می فرمایید تا آخر جلسه صبر می کنیم".
 
بعد از اتمام جلسه، در حالی که همه مخاطبین حضور داشتند، دوباره آن خانم، خیلی مؤدبانه و با ذکر این نکته که این رسم جلسات است که اگر مطلبی را نمی دانیم سؤال کنیم، می پرسد: "ببخشید خانم وسط جلسه نمی خواستیم نظم به هم بخورد، ولی برای بنده سؤال پیش آمده که منظورتان از جمهوری ایرانی چست؟ می فرمایید باید جمهوری ایرانی باشد یا الان جمهوری ایرانی است" همین که سخنران می خواهد شروع به پاسخ کند، دختر دیگر وی که حدود 24 سال سن دارد، از سمت دیگر این مجلس با حالتی عصبانی به سمت شخص سؤال کننده حمله می کند و می گوید: "پاشو برو بیرون ..." که اگر حضار خانم سرال کننده را نجات نداده بودند، معلوم نبود چه بر سرش می آمد؛ عده ای هم این دختر عصبانی را می گیرند تا او را ساکت کنند، ولی او مانند شخص مار گزیده خود را به این طرف و آن طرف می کوبد و فحاشی می کند.

بحث میان افراد، بالا می گیرد که در این میان، صاحب خانه و طرفداران سخنران، با مشت و کتک شروع به بیرون انداختن مخالفان خود می کنند و صاحب خانه به یکی از خانم ها مشت محکمی می زند؛ سپس همسر صاحب خانه که پسر کروبی است، به این جلسه زنانه وارد شد و با زور همه مخالفین را بیرون می کند و این در حالی بود که به دلیل زد و خورد، حجاب تعدادی از خانم ها وضعیت مناسبی نداشته است.

در این هنگام خانم پناهی با حالت عصبانی در حالی که او و دخترانش به تعدادی از مخاطبین و برخی از مسئولان توهین کرده و به کتک زدن آن مخاطبان جلسه پرداخته بودند، در مقابل تعجب حضار فریاد می زند: "این جا کف خیابان نیست که جوان های مردم را کتک می زنید!!!" 

وقتی یکی از حضار می پرسد: "چه کسی پسر آقای کروبی را کتک زده، مردم یا حکومت؟"، خانم پناهی پاسخ می دهد: "لباس شخصی های حکومت" که در این هنگام سر و صدا آن قدر بالا می گیرد که کار به حضور نیروهای پلیس می رسد و پس از رسیدن نیروی انتظامی، حداقل 8-9 نفر که شاکی و شاهد این ماجرا بودند برای پیگیری ماجرا به کلانتری می روند.

لازم به ذکر است در زمان انتخابات دو دوره قبل مجلس شورای اسلامی، خانم فاطمه کروبی از شهر کرج کاندیدا شدند که خانم پناهی به عنوان مسوول ستاد ایشان مشغول بوده اند؛ چند سخنرانی در خارج از کشور در دوران اصلاحات توسط ایشان نیز ظاهراً در همین ارتباط فامیلی نهفته است؛ این در حالی است که گفته می شود نامبرده سطح تحصیلی پایینی دارد و سال ها پیش در جلسات متعدد و بارها اظهار داشته است پس از شهادت فرزندانم خداوند به من حکمت!!! آموخته است.

/ 0 نظر / 22 بازدید