حداقل جرم سران‌فتنه جسورکردن ضدانقلاب است

 

 

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: حداقل جرم سران فتنه این است که ضد انقلاب را جسور کردند.

 "محمد نبی حبیبی" که در جمع اصولگرایان استان سیستان و بلوچستان سخن می گفت اظهار داشت: ما در تحلیل های خود قبل از انتخابات به این نتیجه رسیدیم که دشمن به بهانه انتخابات اصل نظام و شخص مقام معظم رهبری را نشانه گرفته است تا به این دو اصل خدشه وارد کند.

وی افزود: رادیو اسرائیل در ماه‌ها قبل از انتخابات جمله قابل توجهی دارد که یک نفر بدتر از احمدی نژاد از دید رژیم صهیونیستی رئیس جمهور شود را به احمدی نژاد ترجیح می دهند، این بدین دلیل است که مقام معظم رهبری از عملکرد دولت نهم و شخص رئیس جمهور پشتیبانی کردند.

حبیبی تصریح کرد: دشمن دورخیز کرده بود تا به هر قیمتی شده یک نفر غیر از آقای احمدی نژاد رأی آورد زیرا می خواستند بگویند رهبری از مردم جداست و با توجه به پشتیبانی هایی که مقام معظم رهبری از رئیس جمهور کرده اما مردم به دیگران رأی دادند.

وی ادامه داد: از ماه‌ها قبل از انتخابات دشمن گفت می‌خواهد تقلب شود که متأسفانه برخی افراد نیز در داخل کمیته صیانت از آرا تشکیل دادند و تشکیل کمیته صیانت از آرا در داخل و تبلیغات وسیع خارج از کشور یک انطباق کامل دارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: توطئه بسیار سازماندهی شده ای برای براندازی نظام شکل گرفته بود اما مردم در 9 دی و 22 بهمن جواب دشمنان را دادند.

وی افزود: دشمن تمام تجربیاتی که در انقلاب های مخملی دیگر کشورها شکل داده بود در انتخابات دهم ریاست جمهوری به کار گرفت اما مردم در 22 بهمن شجاعانه به خیابان‌ها آمدند و توطئه ها را خنثی کردند.

حبیبی بیان داشت: اگر مردم در 9 دی و 22 بهمن به خیابان‌ها نیامده بودند و از اصل نظام و رهبری حمایت نمی کردند دشمن با شیوه های شیطانی راه خود را ادامه می داد.

وی افزود: راه مقابله با دشمن، اتحاد میان اصولگرایان است، اگر خود را پیرو ولایت می دانیم باید از تفرقه دوری کنیم زیرا تفرقه میان ما به نفع دشمن تمام شده و جسارت دشمن بیشتر می شود.

/ 0 نظر / 15 بازدید