۲۸ بهمن ۱۳۸۸ (۱۶:۱ب.ظ)

۲۸ بهمن ۱۳۸۸ (۱۶:۱ب.ظ)
یک فعال سیاسی در گفتگو با موج:
22 بهمن نشانه وحدت ملی ایرانیان است
خبرگزاری موج -
یک فعال سیاسی با بیان این که حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22‏بهمن نشانه وحدت ملی ایرانیان است، گفت: ملت شریف ایران با هر تفکر و دیدگاهی، این روز را روز ملی و استقلال خود می‏دانند و در هر شرایطی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‏کنند.

علیرضا صادقی در گفتگو با خبرنگار سیاسی موج افزود: ایرانیان در طول تاریخ نشان داده‏اند که استقلال و پیشرفت کشورشان بر هر چیزی مقدم است و مسایل سیاسی تاثیری بر حضور آگاهانه و پرشور آنان ندارد.
عضو شورای عالی حزب همبستگی ادامه داد: مردم ما در طول 31 سال گذشته نتیجه شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را دیده‏اند و در صحنه‏های مختلف انقلاب چه در دوران جنگ و چه بعد از آن با آگاهی کامل به میدان آمده و از ارزش‏های دینی و ملی دفاع کرده‏اند.
این مدرس دانشگاه با تاکید بر اینکه 22 بهمن جشن ملی ایرانیان است، اظهار داشت: ملت ما به خوبی به این مساله آگاه هستند و همیشه نیز با تصمیمات مهم خودشان کشورهای جهان را شگفت‏زده کرده‏ا‏ند.
صادقی در پاسخ به این سوال که 22 بهمن چه پیامی برای مردم و مسئولان داشت، گفت: راهپیمایی پرشور و باشکوه 22 بهمن پیام‏های زیادی برای همه داشت و مردم نشان دادند که به دنبال وحدت ملی و سرافرازی ایران عزیز هستند.
وی در پایان از همه مسئولان خواست تا با وحدت و برادری به فکر پیشرفت کشور عزیزمان باشند.

/ 1 نظر / 20 بازدید
علی

افرین وبلاگ خوبی داریدبه ما هم سر بزنید.