تعیین تکلیف برای علما از سوی همسر تاج زاده

همسر یکی از متهمان حوادث پس از انتخابات برای علما و مراجع تعیین تکلیف کرد!

چرا از ما متهمان حمایت نمی کنید؟ 


فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاج زاده در مطلبی که در وبلاگ شخصی خود نوشته با لحنی آمرانه گفته الان زمانی است که علما باید آغوش باز کرده و حق آسیب دیدگان و معترضین را انذار داده و جبران کنند. وی در این مطلب خود از یک سو مدعی شده که مردم نوعدوست ما درصدد حل گرفتاری زندانیان حوادث بعد از انتخابات بوده اند اما در فراز بعدی ادعای خود نوشته است بی اطلاعی مردم از مسائل و مشکلات زندانیان مانع یاری رساندن مردم به آسیب دیدگان شده است. 
همسر تاج زاده در بیانی گستاخانه علمای حوزه و دانشگاه، اندیشمندان، هنرمندان و حقوقدانان را به عافیت طلبی و دنیا خواهی متهم کرده و مدعی شده هنوز خیلی ها زندانی هستند. چرا بزرگان و علمای حوزه و دانشگاه و اندیشمندان و هنرمندان و حقوقدانان به داد مظلومان نمی رسند. آیا دنیا این قدر ارزش دارد که بی تفاوت باشید؟ 
همسر تاج زاده در مطلب خود هیچ اشاره ای به طراحی های جریان فتنه، حزب مشارکت، سازمان مجاهدین انقلاب و رفتارهای ضد قانون و خودسرانه موسوی و کروبی و... که با لجاجت های خود باعث اغفال جوانان و به وجود آمدن حوادث تلخ و کشته و زخمی شدن ده ها نفر و وارد شدن خسارات هنگفت مالی و جانی به مردم و حیثیت نظام در داخل و خارج شد نکرده و یک طرفه به حمایت از محکومان حوادث اخیر پرداخته است. [+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت19:44 | نظر بدهید |   مردم برای دفع بلای زلزله به توبه و صدقه روی بیاورند

آیت الله خوشوقت ضمن تکذیب تعیین وقت مشخص برای زلزله:
مردم برای دفع بلای زلزله به توبه و صدقه روی بیاورند

گرچه زمان وقوع زلزله مشخص نیست اما تهران در معرض زلزله قرار دارد و شرایط طبیعی نشان می‌دهد که بروز زلزله در تهران قطعی است" این ها جملات دکتر احمدی نژاد در اولین هفته کاری پس از تعطیلات 13 روزه نوروز در بازدید از یکی از اردوگاه‌های اسکان اضطراری تهران است. جملاتی که به سرعت در صدر اخبار رسانه ها و خبرگزاری های رسمی و غیر رسمی قرار گرفت.

به گزارش رجانیوز احمدی نژاد در همین بازدید به مسئولین توصیه کرد هر هفته یک مانور بسیار جدی و عملیاتی و نزدیک به واقع با حضور همه بخش‌ها در خصوص امداد و نجات در تهران برگزار کنند. بازدید رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشوراز مجتمع اردوگاه‌های اسکان اضطراری بشارت در غرب تهران یک پیام بسیار مهم داشت: آمادگی جدی برای مقابله با زلزله احتمالی تهران. رئیس جمهور در این دیدار حرف های مهم تری هم زد.

وی گفت: "یکی از علمای بزرگ تهران به من پیغام داد که از مردم بخواهم مراقب باشند و ضمن پرهیز از گناه، برای دوری از بلایا دعا کنند." گر چه رسانه های رسمی کشور کمتر به این بخش از سخنان احمدی نژاد پرداختند، با این حال خیلی زود بازار گمانه زنی در باره ی حرف های او داغ شد. به نظر می رسد آن عالم بزرگوار کسی جز آیت الله خوشوقت از اساتید اخلاق تهران نباشد.

این در حالی است که اخبار رسیده به خبرنگار رجانیوز حاکی از آن است که حضرت آیت الله خوشوقت از علمای سرشناس و اساتید اخلاق مشهور تهران با اشاره به احتمال قوی وقوع زلزله در شهر تهران، از مردم این شهر خواسته علاوه بر پرداخت صدقه به مردم فقیر متدین، برای دفع این بلا به توبه دسته جمعی روی بیاورند.

آیت الله خوشوقت درپاسخ به سوال رجانیوز نیز ضمن تصدیق تقویت احتمال وقوع زلزله در شهر تهران، این امر را به دلیل افزایش گناه در این شهر عنوان کردند.

ایشان با اشاره به روایتی از کتاب وسائل الشیعه که از ارتباط مستقیم افزایش گناه با وقوع زلزله سخن می گوید، زلزله احتمالی تهران را به دلیل رواج و افزایش برخی مفاسد در این شهر دانستند.

آیت الله خوشوقت در ادامه ضمن تکذیب تعیین وقت زلزله از جانب خود، از علما و وعاظ تهران خواستند تا با تشکیل مجالس توبه دسته جمعی، مردم را نسبت به این موضوع آگاه کنند.

ایشان همچنین به مومنین توصیه کردند با پرداخت صدقه به فقرای مومن، به واسطه دعای این فقرا بلای زلزله را از شهر تهران دفع کنند.

برخی اخبار تایید نشده نیز حاکی از آن است که احمدی نژاد برای مشورت با این عالم دینی پیرامون موضوع زلزله تهران، یکی از دستیاران ارشد خود را به عنوان فرستاده به ملاقات آیت الله خوشوقت فرستاده است. گفتنی است، بسیاری از علمای مشهور نیز پیش از این از وقوع زلزله قطعی در تهران خبر داده بودند.

همچنین حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران نیز در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه تهران با بیان اینکه گناهان صغیره در صورت استمرار به گناهان کبیره تبدیل می‌شوند، گفت: زلزله‌هایی که بر اثر گناه حاصل می‌شود راهی جز این ندارد که ما به یاد خدا باشیم و به دین پناه ببریم. ما باید برای مقابله با بلاها در پناه دین زندگی کنیم چرا که حتی اگر زلزله طبیعی در شهر تهران بیاید، هیچ کس جز خداوند حریف این بلاها نخواهد بود.

خطیب نماز جمعه تهران ضمن تذکر به برخی بانوان بی‌حجاب و بدحجاب خاطرنشان کرد: بانوان ما باید بیشتر مسائل مربوط به حجاب را رعایت کنند، چرا که بی‌حجابی‌های بانوان موجب لرزش دل جوانان می‌شود و در نهایت به گناهان کبیره تبدیل می‌شود و در این صورت است که غضب خداوند حاصل می‌شود.

حجت الاسلام صدیقی در این خطبه ها با اشاره به هشدار احمدی نژاد مبنی بر تذکر به جامعه برای مقابله با گناه، ابراز داشت: آنچه که رئیس‌جمهور محترم در خصوص زلزله و بلاهای ناشی از گناهان مطرح کرده بودند، ‌مسئله‌ای است که باید به آن بیشتر توجه کرد، چرا که علما بارها به این مسئله اشاره کرده و فرموده بودند که باید با مقابله با گناه از بلاها جلوگیری کرد.

احمدی نژاد یکشنبه هفته گذشته نیز در دیدار با مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به گسل های شهر تهران و احتمال وقوع زلزله اعلام کرد اقلا 5 میلیون نفر باید از تهران بیرون بروند. در این دیدار احمدی نژاد با اشاره به مشکلات تهران و طرح این سوال که "ماجرای زلزله را چگونه باید حل کنیم؟" اعلام کرد: "الان باید گسل‌های زیر شهر فعال باشد که به لطف دعای مردم فعال نیستند، اما نمی‌توان تضمین کرد که چه زمانی در تهران زلزله می‌آید و این گسل‌ها فعال می‌شود."

احمدی نژاد در این دیدار ضمن اعلام این که "بنده به وقتش از مردم خواهش خواهم کرد تا تهران را ترک کنند" از وزارتخانه‌های کشاورزی، مسکن، صنایع و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواست برای اعطای وام قرض‌الحسنه و تسهیلات به افرادی که تهران را ترک کنند برنامه‌ای تنظیم کنند.

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت19:29 | نظر بدهید |   شناسایی و افشای پشت‌پرده حامیان داخلی‌ریگی

شناسایی و افشای پشت‌پرده حامیان داخلی‌ریگی

با دستگیری ریگی بسیاری از حامیان داخلی و خارجی وی در حال شناسایی و دستگیری هستند.

به گزارش زاهدان پرس، ریگی که در سالهای جنایتش به صورت پنهانی از طرف حامیان وهابیش در داخل و خارج از ایران حمایت مالی و انسانی می شد، همچنان که قابل پیش بینی بود دستگیری ریگی تا به این لحظه بسیاری از حامیان داخلی و خارجی وی را رسوا کرده است.

گفته می شود افرادی که در داخل ایران علی الخصوص در استان سیستان وبلوچستان به جنایات تروریستی ریگی دلبسته بودند و از وی حمایت مالی و نیروی می کردند در چند هفته اخیر سعی کردند که از کشور از طریق مرز پاکستان یا افغانستان بگریزند که توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.

این در حالیست که به اعتقاد ناظران امنیتی دستگیری ریگی و اعترافات وی در آینده ضربات شدیدی به جریان نفاق و وهابیت که در استان سیستان و بلوچستان با پوشش اهل سنت فعالیت می کند، خواهد زد.

در باره همین مطلب همچنین هفته نامه صبح صادق گزارش داد ؛پس از دستگیری ریگی پنج نفر از روحانیون مهم اهل سنت که در حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان ریگی بودند و کمک های به گروهک ریگی می کردند ( هم مالی و هم نیروی) قبل از خروج از کشور بازداشت شده اند.علاوه بر این افراد 37 نفر دیگر هم بازداشت شدند که 2 نفر هم که فهمیدند گرفتار می شدند خودشان تسلیم شده اند.

گفتنی است که با این دستگیری ها قابل پیش بینی خواهد بود که موج جدیدی از شناسایی و افشای پشت پرده حامیان داخلی ریگی در راه خواهد بود. [+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت19:20 | نظر بدهید |   دعوت همسر تاج‌زاده برای ایجاد آشوب‌های مجازی دعوت همسر تاج‌زاده برای ایجاد آشوب‌های مجازی

 

فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاج‌زاده در مطلبی که در وبلاگ شخصی خود نوشته با لحنی آمرانه گفته است: الان زمانی است که علما باید آغوش باز کرده و حق آسیب دیدگان و معترضین را انذار داده و جبران کنند.

  فخرالسادات محتشمی، طی مطلبی که در سایت‌های فرقه سبز منتشر شده است ضمن دعوت از کاربران فضای مجازی برای ایجاد اغتشاشات سایبری برای علما و مراجع نیز تعیین تکلیف کرد. بر اساس این گزارش فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاج‌زاده نوشته است، اینک زمانی است که باید شبکه‌های اجتماعی و جمعیت‌هایی برای یاری زندانیان بی‌گناه و خانواده‌های مضطرّ آنان تشکیل شود تا دست طلب به سوی نامحرمان دراز نکنند. اینک زمانی است که باید علما آغوش به روی معترضین دردمند بگشایند و کسانی را که حق آنان را پایمال کرده‌اند تنبه و انذار دهند، باشد که به خود بیایند...

وی در این مطلب خود از یک سو مدعی شده که مردم نوع‌دوست ما درصدد حل گرفتاری زندانیان حوادث بعد از انتخابات بوده‌اند اما در فراز بعدی ادعای خود نوشته است بی‌اطلاعی مردم از مسائل و مشکلات زندانیان مانع یاری رساندن مردم به آسیب دیدگان شده است.

همسر تاج‌زاده در بیانی گستاخانه علمای حوزه و دانشگاه، اندیشمندان، هنرمندان و حقوقدانان را به عافیت‌طلبی و دنیاخواهی متهم کرده و مدعی شده هنوز خیلی‌ها زندانی هستند.چرا بزرگان و علمای حوزه و دانشگاه و اندیشمندان و هنرمندان و حقوقدانان به داد مظلومان نمی‌رسند. آیا دنیا این قدر ارزش دارد که بی‌تفاوت باشید؟

همسر تاج‌زاده در مطلب خود هیچ اشاره‌ای به طراحی‌های جریان فتنه، حزب مشارکت، سازمان مجاهدین انقلاب و رفتارهای ضدقانون و خودسرانه موسوی و کروبی و... که با لجاجت‌های خود باعث اغفال جوانان و به وجود آمدن حوادث تلخ و کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر و وارد شدن خسارات هنگفت مالی و جانی به مردم و حیثیت نظام در داخل و خارج شد نکرده و یک طرفه به حمایت از محکومان حوادث اخیر پرداخته است.

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت19:18 | نظر بدهید |   دستگیری تیم چاپ کنندگان اسکناس فتنه دستگیری تیم چاپ کنندگان اسکناس فتنه

تیمی که مشغول چاپ اسکناس های تقلبی با عکس یکی از سران فتنه بودند،شناسایی و دستگیر شده اند.


؛ این تیم که در یکی از مناطق شرقی تهران مستقر بوده اسکناس‌های تقلبی10000 و 20000هزار ریالی را با عکس و یکی از شعارهای فتنه انگیز یکی از سران فتنه چاپ و برای توزیع دپو کرده بودند.

گفته می‌شود این افراد تصریح کرده بودند بر اساس سفارش گرفته شده قرار بوده این اسکناس‌های تقلبی را برای توزیع به تیم دیگری جهت توزیع در برخی مناسبت‌های پیش رو، تحویل دهند.

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت19:11 | نظر بدهید |   رمزگشایی از مواجه سران جریان سبز با برنامه صلح آمیز هسته ای ایران رمزگشایی از مواجه سران جریان سبز با برنامه صلح آمیز هسته ای ایران

 -شکی نیست که مهمترین دلیل برگزاری این کنفرانس اثبات حقانیت برنامه های هسته ای ایران  در برابر آمریکائیها و رژیم صهیونیستی بود و اکنون که باراک اوباما بر خلاف تصور حامیان سبز وی در ایران که مرتبا با تملق گوئی و چاپلوسی قصد زد و بند با اوباما را داشتند به شکلی خیلی واضح پیام خود را به رییس جمهور آمریکا رساند.

 اما واقعا پشت پرده فشارهای باراک اوباما به ایران و چیست؟ شکی  نیست که این خواسته اصلی باندهای صهیونیستی در کاخ سفید می باشد که با اخاذی از اوباما وی را وادار به موضع گیری در حد حمله اتمی به ایران اسلامی نموده اند..

از طرف دیگر مثلت موسوی – کروبی و خاتمی  از یک سو به حمایت ظاهری از دستاوردهای هسته ای ایران می پردازد و از سوی دیگر در پیامهای محرمانه ای که با مقامات لابی صهیونیستی در واشنگتن رد و بدل نموده است مرتبا  ایران را به «تلاش برای ساختن سلاحهای هسته ای» متهم نموده است.

به گفته برخی از بزرگان نظام اسناد مربوط به پیامهای رد و بدل شده توسط مثلت موسوی – کروبی و خاتمی  و مقامات آمریکائی همگی به قوه قضائیه تحویل داده شده اند و این یکی از دلایل تاخیر در رسیدگی به برخی از پرونده های امنیتی  بوده است تا با شناخت کافی و وافی از عملکرد سران جریان سبز به اتهامات آنها رسیدگی شود.

به هر تقدیر برگزاری کنفرانس خلع سلاح  هسته ای با میزبانی جمهوری اسلامی در حالی صورت می گیرد که بسیاری از افرادی که ادعای حمایت از این کنفرانس را دارند و داعیه حمایت از برنامه صلح آمیز اتمی ایران را نجوا کردند  خود دائما بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیتهای خرابکارانه می باشند.

به عقیده برخی از مقامات بلند پایه نظام شکی نیست که فعالیتهای مثلت  موسوی – کروبی و خاتمی با هدف حمایت از تهدیدات اتمی اوباما و شروع فاز دوم کودتای سبز  صورت گرفته است. که با نگاهی به سایت های منتسب به این افراد می توان به وضوح سیر حرکتی این باند را در جهت خواست آمریکایی ها رصد کرد.

باند میرحسین موسوی  در حالی به ظاهر بر حفظ استقلال جمهوری اسلامی و همچنین تداوم عزت ایرانیان تاکید می کنند که خود باعث فرار شهرام امیری شدند و خود اطلاعات بسیار بیشتری در مورد تاسیسات فردو را از طریق کانالهای غیر رسمی در اختیار مقامات آمریکائی قرار دادند. اکنون نیز این افراد معلوم الحال با ادعای حمایت از نظام در خفا با مقامات مستکبر آمریکائی مشغول برگزاری جلسه می باشند.

اکنون اهداف شخصی و گروهکی این باند باعث شده تا منافع دراز مدت نظام مقدس ولائی فدای قدرت طلبی آقایان شود و شاید این گناهی نابخشودنی باشد.

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه سی ام فروردین 1389 در ساعت18:59 | نظر بدهید |   توقیف پروانه 2 حزب اصلاح طلب از سوی خانه احزاب توقیف پروانه 2 حزب اصلاح طلب از سوی خانه احزاب

 

 

دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب، در نامه‌هایی جداگانه به احزاب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب، از توقیف پروانه فعالیت این دو حزب خبر داد.

 در نامه محمود عباس‌زاده مشکینی آمده است: "پیرو اخطار کتبی شماره 82475/43 مورخ 27/5/88 به آن حزب برای رعایت قانون، گزارشات و مستندات واصله در خصوص عملکرد، رفتارها و مواضع آن تشکل درجلسه مورخ 23/1/ 89 کمیسیون موضوع ماده 10 قانون فعالیت احزاب و جمعیت های طرح و پس از بحث و بررسی، به دلیل انطباق برخی از فعالیت های آن گروه با بندهای "الف"، "ه" ، " و"، "ز"، و "ح" ماده 16 قانون احزاب که گروهها صراحتا از ارتکاب آن منع شده اند اعضای کمیسیون به اتفاق و به استناد بند 3 و 4 ماده 17 قانون احزاب رای به توقیف پروانه فعالیت آن حزب داده و مقرر نمودند مستندات و گزارش تخلفات برای انحلال گروه به دادگاه ارسال شود."

بنابراین گزارش بندهای مورد نظرعباس‌زاده در ماده 16 قانون احزاب به شرح زیر است:

 مواردی که "گروههای موضوع این قانون باید در نشریات، اجتماعات و فعالیت‌های دیگر خود از ارتکاب موارد زیر خودداری کنند":

الف) ارتکاب افعالی که به نقض استقلال کشور منجر شود

ه) ایراد تهمت، افترا و شایعه پراکنی

و) نقض وحدت ملی و ارتکاب اعمالی چون طرح ریزی برای تجزیه کشور

ز) تلاش برای ایجاد و تشدید اختلاف میان صفوف ملت با استفاده از زمینه های متنوع فرهنگی و مذهبی و نژادی موجود در جامعه ایران.

ح) نقض موازین اسلامی جمهوری اسلامی.

بر اساس نامه عباس‌زاده مشکینی برخی از فعالیت های حزب مشارکت و سازمان مجاهدین با این بندها انطباق داشته است.

دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب در پایان نامه به سازمان مجاهدین و حزب مشارکت تاکید کرده است که تا تعیین تکلیف پرونده آن‌ها در مرجع قضایی، از هرگونه فعالیت خودداری کنند.

گفتنی است که اعضای کمیسیون ماده 10 احزاب پیش از این نامه ای به دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارسال کرده اند و خواستار صدور حکم قضایی برای انحلال این دو تشکل شدند.

/ 0 نظر / 36 بازدید