افشای ارتباط باند موسوی با سازمان جاسوسی آمریکا

افشای ارتباط باند موسوی با سازمان جاسوسی آمریکا

میرحسین موسوی همواره در دوران بعد از انتخابات با مقامات آمریکائی و صهیونیست از طریق واسطه هایی در تماس بوده و به همین دلیل نیز در روزها و هفته های اخیر با تهدید حاکمیت و اصرار بر ادامه فتنه در سال 89 قصد دارد تا به هر نحو ممکن از افشاگریهای نیروهای وفادار به ولایت و رهبری علیه خود و گروهک الحادی-التقاطی خود جلوگیری به عمل آورد....
 امت اسلامی به خوبی به خاطر دارد که چگونه جریان فتنه سبز خود اطلاعات مربوط به تاسیسات هسته ای و همچنین کمک به فراری دادن شهرام امیری دانشمند هسته ای به امریکا را در اختیار آمریکا قرار داد و چگونه شخص اوباما با به کار گیری این اطلاعات و استفاده از سلاح تحریم و تهدید شرایطی را به وجود آورد که باعث ادامه قرار دادن ایران در فشار شد.

  امت اسلامی به خاطر دارد که چگونه درچند روز گذشته  موسوی خویینی ها با تملق گوئی از اوباما و آمریکایی ها در یکی از کشورهای عربی  سر میز مذاکره نشستند.

 البته میرحسین موسوی همواره در دوران بعد از انتخابات با مقامات آمریکائی و صهیونیست از طریق واسطه هایی در تماس بوده و به همین دلیل نیز در روزها و هفته های اخیر با تهدید حاکمیت و اصرار بر ادامه فتنه در سال 89 قصد دارد تا به هر نحو ممکن از افشاگریهای نیروهای وفادار به ولایت و رهبری علیه خود و گروهک الحادی-التقاطی خود جلوگیری به عمل آورد....

اما در روزهای اخیر درگیری در میان دو جناح اصلی جریان فتنه سبز که در واقع جناحهای طرفدار آمریکا و کشورهای اروپایی در خط جدید نفاق می باشند به حدی رسیده که جناح حامی ارتباط با اروپایی ها نگران حمایت آمریکا از باند میرحسین موسوی  می باشد. البته در میان اعضای این باند نیز رقابتهائی وجود دارد. که می توان به رقابت میان موسوی و کروبی با خاتمی و جناح وی اشاره کرد. ...

 اما هدف اصلی جناح فتنه سبز طرفدار آمریکا سوء استفاده از وضعیت کنونی برای ادامه آشوب طلبی و تحت فشار گذاشتن حاکمیت برای برکناری دکتر احمدی نژاد است.

 که انتشار اخبار استفعای رییس جمهور از سوی رسانه های منتسب به جریان فتنه نیز در همین راستا صورت گرفته است.

 به گفته برخی از بزرگان نظام شکی نیست که افرادی چون میرحسین موسوی و عقبه سیاسی وی  که سالها است به دلیل موقعیت شغلی خود از جزئیات برنامه هسته ای کشور با خبر می باشند اطلاعات مربوط به شهرام امیری را در اختیار آمریکایی ها قرار داده اند. اما بعد از افشاگریهای بزرگان نظام و نیروهای فدایی ولایت در مورد ارتباط موسوی با آمریکایی ها  وی مدتی از ترس بزرگان نظام حتی قادر به حضور در دید عمومی نبود ولی بعدا با فرافکنی مبنی بر مبارزه با حاکمیت و اجرای قانون و اظهارات دوباره در آستانه سال نو اقدام به انتشار بیانیه و تهدید حاکمیت کرد.

 هدف اصلی میرحسین موسوی و باند آمریکایی وی  حمله به احمدی نژاد در دانشگاهها و مراکز علمی است.

در فاز دوم کودتای سبز نیز هدف اصلی آنها تعطیلی دانشگاهها  ایجاد آشوب در مراکز دانشگاهی و نهایتا مجلس شورای اسلامی است. این باند قصد دارد با کمک نمایندگان حامی خود دولت دکتر احمدی نژاد را تحت فشار قرار داده تا به این طریق به امیال خودشان دست پیدا کنند.

 اما از آنجاییکه رهبر معظم انقلاب به خوبی کشتی انقلاب را هدایت و فرمانداری می کند برای مقابله با اعمال زیرزمینی باند فتنه با موافقت با انتصاب محمد باقر ذوالقدر به عنوان یکی از معاونین رئیس قوه قضائیه پیام مهمی را به باند کودتای فرستاده اند.

 بدون شک مهمترین نقش ذوالقدر در قوه قضاییه مقابله  فرهنگی و قضایی با کودتای سبز میرحسین موسوی خواهد بود.

 و باید گفت که با هوشیاری ملت ایران و مسئولان امر فاز دوم کودتای جریان سبز نیز با شکستی مفتضحانه روبرو خواهد شد..

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 در ساعت16:37 | نظر بدهید |   تلاش برای اعلام برائت از یک رابطه

ماکان فقط خواستگاری کرده بود
خانواده ندا آقاسلطان ارتباط ماکان با نداآقا سلطان را تنها به خواستگاری کردن وی عنوان می‌کنند.

فارس: علی اکبر اولیا سفر کاسپین به سرزمین‌های اشغالی و دیدار با سران قصاب رژیم غاصب را تقبیح کرد و افزود: گذشته از مسئله ارتباط کذایی ماکان و ندا، اقدام کاسپین به عنوان یک ایرانی باعث شرم و ننگ ما شده و فی‌نفسه اشتباه کرده است.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس در ادامه گفت: این موضوع در نظام جمهوری اسلامی ایران فاقد ارزش بوده و ایران به این‌گونه رفتارها بهایی نخواهد داد زیرا هدف از این برنامه سوء استفاده‌های سیاسی است.

وی افزود: خانواده ندا آقاسلطان هرگونه ارتباط ماکان با ندا را رد کرده و تنها موضوع بین آنان را خواستگاری کردن کاسپین از ندا عنوان می‌کنند. [+] نوشته شده توسط در دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 در ساعت10:57 | نظر بدهید |   همه باید تابع نظر رهبری باشیم هاشمی رفسنجانی: همه باید تابع نظر رهبری باشیم

 

 

هاشمی  رفسنجانی: همه باید تابع نظر رهبری باشیم

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیر مسئول و شورای سردبیری روزنامه فرهنگ آشتی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و در خصوص مسائل جاری کشور سئوالاتی را مطرح کردند. 

هاشمی رفسنجانی در این دیدار در پاسخ به پرسش یکی از حضار، نقد را از وظایف اصلی روزنامه‌ها عنوان کرد و گفت: آموزه‌های دینی و قانون اساسی حق نقد مسائل کشور و جامعه را به رسمیت شناخته و طبیعی است این به معنای ایجاد فضای تهمت و افترا نیست. 

وی در پاسخ به پرسش دیگری اظهارات اخیر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا [درباره ایران] را غیر مسئولانه و نامناسب‌ با شان رهبر یکی از بزرگ‌ترین کشورهای دنیا دانست. 

هاشمی رفسنجانی در پاسخ یکی از حضار در خصوص عدم شرکتش در نماز جمعه تهران تاکید کرد: وظیفه امام جمعه آگاه کردن جامعه درباره مسائل جاری کشور و روابط بین ‌المللی است و زمانی که احساس کنم ضرورت دارد، شرکت خواهم کرد. 

وی در مورد روابطش با رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: رابطه ما صمیمانه است و این رابطه ریشه‌های عمیقی دارد؛ اختلاف نظر طبیعی است ولی همه باید تابع نظر رهبری باشیم و اینجانب شخصی را بهتر از ایشان برای رهبری نمی‌شناسم. 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را نیاز کشور عنوان کرد و گفت: یکی از روش‌های اجرای عدالت در همین طرح است که در سیاست‌های کلی و برنامه‌های توسعه نیز به آن پرداخته شده است. 

وی افزود: زمان فعلی برای اجرای این طرح از لحاظ سیاست داخلی و خارجی حساس است و باید به گونه‌ای عمل شود که ناراحتی اجتماعی ایجاد نکند که مشکلات بیشتری به همراه خواهد داشت. 

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: ‌از لوازم اجرای این طرح ایجاد وحدت است و اگر اختلاف به ویژه میان مجلس و دولت وجود داشته باشد کار با مشکل مواجه خواهد شد. 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسش دیگری، ایجاد حس اعتماد و اطمینان به مردم در خصوص شرکت در انتخابات و اهمیت و تاثیر آرای آنها را مهم دانست و گفت: ‌مصلحت مردم و حکومت در اینست که مردم به انتخابات اعتماد و اطمینان داشته باشند و در آن شرکت کنند. 

هاشمی رفسنجانی همچنان عدم حضور احزاب قوی در کشور را یکی از دلایل مشکل در پیگیری حقوق مردم عنوان کرد و گفت: اگر همگان به اصول قانون اساسی پایبند باشند خواست مردم محقق خواهد شد. 

وی توسعه انسانی را از نیازهای جوامع کنونی خواند و با بیان اینکه تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به تقاضای تحصیل از سوی نیروی جوان جامعه در مقاطع اوایل انقلاب بود که نتایج موفقیت‌آمیز آن را امروز شاهدیم، خاطر نشان کرد: امروز باید در بخش تحصیلات تکمیلی برای رشد تقاضا، پاسخ داشته باشیم. 

در ابتدای این دیدار، امامی ناصری رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه فرهنگ آشتی مطالبی را در خصوص اوضاع مطبوعات در شرایط فعلی و مسائل روز جامعه بیان کرد.
[+] نوشته شده توسط در دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 در ساعت9:27 | نظر بدهید |   شناسایی عوامل مهاجم به مسجد لولاگر و پایگاه بسیج تمامی لیدرها و عوامل اغتشاش در مناسبات یکسال گذشته شناسایی و طی هفته های آتی دستگیر خواهند شد.

 

سایت افشانیوز به نقل از منابع آگاه نوشته که آن‌ها با اشاره به تلاش جریان فتنه برای ایجاد موج جدیدی از تلاش های آشوب طلبانه خود به بهانه مناسبت های مختلف بویژه ۲۲ خرداد، از شناسایی و دستگیری قریب الوقوع لیدرهای و محرکان این جریان خبر داد.

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: براساس اطلاعات و اخبار مستند بدست آمده، جریان فتنه تلاش دارد که به بهانه مناسبت های مختلف موج جدیدی از آشوب و اختلال در امور و زندگی مردم را کلید بزند، در همین راستا با تلاش های صورت گرفته نهادهای مربوطه طی یک ساله گذشته تمامی لیدرها و عوامل اغتشاش در مناسبات یکسال گذشته شناسایی و طی هفته های آتی دستگیر خواهند شد.

این منبع از شناسایی عوامل باقیمانده حمله به پایگاه بسیج، مسجد لولاگر، آشوب گران ۳۰ خرداد و... خبر داد و گفت: این افراد که تاکنون پنهان شده بودند و برخی دیگر نیز تحرکاتشان رصد می شده با همکاری برخی دیگر از افرادی که آزاد شده و در پی فتنه گری مجدد هستند، بزودی دستگیر شده و برنامه ها و اسناد فتنه انگیزی آنان به اطلاع ملت ایران خواهد رسید.

گفتنی است در جریان راه پیمایی بدون مجوز حامیان آقای موسوی در 25 خرداد سال گذشته، برخی از حامیان وی به یک پایگاه بسیج حمله کرده و در حوالی میدان آزادی نیز یک مادر و کودک را به شهادت رسانده بودند.

دیگر اقدام اغتشاشگران آتش زدن مسجد لولاگر بود که تصاویر آن از رسانه ملی پخش شد و خشم بسیاری از مردم را برانگیخت. [+] نوشته شده توسط در دوشنبه بیست و سوم فروردین 1389 در ساعت9:18 | نظر بدهید |

/ 0 نظر / 20 بازدید