سران جمهوری اسلامی حاضر به معامله بر روی رای مردم نشدند

اعتراف تلویحی مشاور مهدی کروبی

سران جمهوری اسلامی حاضر به معامله بر روی رای مردم نشدند.

  مشاور مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری تلویحا تایید کرد که سران اصلاحات خواستار معامله با حکومت شدند اما سران جمهوری اسلامی حاضر به معامله بر روی رای مردم نشدند.

عباس عبدی در گفت‌وگو با سایت ضدانقلاب "روزآنلاین" با بیان اینکه "درجه حرارت در عرصه سیاسی ایران بالا رفته"، تلویحا گفته است که میرحسین موسوی حاضر به کوتاه آمدن از برخی خواسته‌های خود شده بود اما مسئولان ایران حاضر نشدند تا حداقل خواسته‌های غیرقانونی او را نیز بپذیرند.

وی گفته است: "به نظرم بیانیه 17 مهندس موسوی اقدامی اولیه (گرچه بهتر بود زودتر صادر می‌شد) در جهت خارج شدن از این فضا بود اما انتظار می‌رفت که طرف مقابل نیز گام‌هایی را بردارد که متأسفانه چنین نشد."

گفتنی است، عباس عبدی چندی پیش از تقسیم‌بندی شهروند درجه 1 و درجه 2 دفاع کرد و مدعی شد که هر چند اصلاح‌طلبان رأی کمتری در آن انتخابات آورده‌اند اما رأی آن‌ها با کیفیت‌تر بوده است!

[+] نوشته شده توسط در چهارشنبه هشتم اردیبهشت 1389 در ساعت17:44 | نظر بدهید |   ملاقات نوروزی سران فتنه بعد از چهل روز ملاقات نوروزی سران فتنه بعد از چهل روز

متاسفانه اعمالی که این افراد بر سر مردم می آورند با نام اسلام است و باعث ضربه به اسلام می شود. در حال حاضر شرایط بسیار وحشتناک است به طوری که هر تهمت و ناروایی که می خواهند می گویند و به افراد نسبت می دهند.

وی چند جمله بعد با فراموش کردن همین اظهارنظر خود، به تهمت زدن و دروغ پراکنی علیه نظام پرداخت و به نقل از نامه منتشره در سایت ضدانقلابی جرس تحت عنوان نامه جمعی از زندانیان مدعی شد: از همسران زندانیان خواسته اند از همسران خود جدا شوند! این چه قانونی است؟
کروبی با استناد به اهانت سرکرده جریان اپوزیسیون وابسته به آمریکا در جریان سفر دکتر احمدی نژاد به زیمبابوه، مدعی شد «عزت جمهوری اسلامی به این نحو زیر سوال می رود» اما اشاره ای به این حقیقت نکرد که اهانت جریان دست نشانده آمریکا همان رفتاری است که فتنه گران سبز هم در داخل انجام می دهند و این چیزی از عزت و حقانیت و اقتدار نظام اسلامی کم نمی کند بلکه اگر جریان های وابسته به آمریکا از جمهوری اسلامی ستایش می کردند، باید عزا گرفت. (گفتنی است برخلاف تظاهر کروبی به ناراحتی از اهانت رئیس اپوزیسیون در زیمبابوه، تمام سایت های ضدانقلابی حامی کروبی و موسوی، از این اهانت استقبال کردند.)!
اظهارات موسوی در ملاقات با کروبی درباره وضعیت وخیم خاتمی و امثال وی نیز در واقع نوعی فرار به جلو است چه آن که خاتمی از چند ماه پیش در جلسات خصوصی و مخملی به انتقادهای تند نسبت به موسوی می پردازد و تاکید دارد که او به همراه کروبی هم سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان را به آتش کشید و هم آنها را نزد نظام و مسئولان از مشروعیت و اعتبار انداخت به نحوی که اغلب درخواست های ملاقات وی رد می شود حال آن که پیش از آن نزد مسئولان احترام و قرب داشت.
همچنین باید در نظر داشت که مقامات سابقی که در کشورها مورد مشورت قرار می گیرند به ملت و کشور و نظام خود وفادارند و علی القاعده خائنان به کشور طرف احترام قرار نمی گیرند.
موسوی و کروبی در ملاقات خود و در تداوم فتنه انگیزی های ناکام سابق خواستار برپایی اغتشاش در 22 خرداد شده اند که البته بیشتر نوعی بلوف برای جدی گرفته شدن از سوی نظام است. [+] نوشته شده توسط در چهارشنبه هشتم اردیبهشت 1389 در ساعت17:41 | نظر بدهید |   تعداد سناتورهای معترض به فیس بوک افزایش یافت


 در حالی که مدیران سایت فیس بوک کماکان بر اجرای سیاست های قبلی خود در حوزه حریم شخصی کاربران این سایت اصرار دارند، سناتورهای آمریکایی خواستار تجدید نظر در این زمینه هستند.


به نقل از یواس ای تودی، سناتورهای مجلس سنای آمریکا و بسیاری از صاحب نظران عرصه فناوری معتقدند فیس بوک با سیاست های نه چندان سختگیرانه خود امنیت 400 میلیون نفری را که از امکانات این شبکه اجتماعی استفاده می کنند به خطر انداخته است.
فیس بوک جستجوی اطلاعات کاربران این سایت را ساده تر کرده و حتی اگر کاربران تمایلی به این امر نداشته باشند برخی از اطلاعات آنها در دسترس اشخاص ثالث قرار می گیرد. مدیران فیس بوک معتقدند در عصر دیجیتال تعریف حریم شخصی تغییر کرده و نباید مانند گذشته در این مورد سخت گیری کرد. اما بسیاری هم هستند که این ایده را تایید نمی کنند.
روز سه شنبه چهار سناتور امریکایی دموکرات از فیس بوک خواستند تا به کاربران خود امکان دهد کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش اطلاعات شخصیشان برای اشخاص ثالث داشته باشند و رضایت آنان را در این زمینه جلب کند.
به نظر می رسد فشارهای سیاسی بر فیس بوک سرانجام این شرکت را وادار به تغییر سیاست گذاری های خود کند، هر چند در این زمینه تردید هایی وجود دارد. [+] نوشته شده توسط در چهارشنبه هشتم اردیبهشت 1389 در ساعت12:28 | نظر بدهید |   درخواست مجوز برای گرامی داشت سالروز حقارت فتنه گران فیل کروبی و میر حسین هوس هندوستان کرده .

ترسم که نرسی به کعبه ای اعرابی ، این ره که می روی به انگلستان است .

از آنچه از تصاویر و خبرهای رسیده از نشست میرحسین موسوی و کروبی دیده و شنیده شده است از آن حکایت دارد که این دو نه تنها توبه نکرده اند بلکه  اصلا به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اصل ولایت فقیه ملزم نیستند و به دنبال فتنه ای جدید هستند.

این دو دیروز باهم تصمیم گرفتند بر طبق سفارشات اتاق فکر لندن و رسانه های حامیشان به دنبال درخواست مجوز برای گرامی داشت سالروز حقارتشان هستند.

صد افسوس و تاسف از بی خردی ایشان و از عدم شناخت این ها از مردم همیشه در صحنه که فتنه و فتنه گر را شناخته اند .

 به قولی به حنای سبز آنها رنگی نمانده .

[+] نوشته شده توسط در سه شنبه هفتم اردیبهشت 1389 در ساعت20:29 | نظر بدهید |   آقای موسوی! اگر قرائت تو احکام قرآن را تعطیل می کند ما هم هستیم! آقای موسوی! اگر قرائت تو احکام قرآن را تعطیل می کند ما هم هستیم!

 

 ارگان رسانه ای گروهک فدائیان خلق که به تازگی از توقیف پروانه فعالیت حزب مشارکت و سازمان مجاهدین (انقلاب) انتقاد کرده، با درج تحلیل فوق نوشت: آقای موسوی می گوید «ما مبلغ قرائت رحمانی از دین هستیم» اما به درستی روشن نیست که قرائت رحمانی از آئینی که کیفردهی جزو اصول آن است، امکانپذیر است یا نه و آیا می توان احکام قرآنی درباره «کفر» و «کافر» و «مشرک» و «منافق» را معوق گذارد و یا در توحید و نبوت شک امامت را نفی کرد؟ نویسنده لائیک «اخبار روز» نوشت: نگارنده با ولایت فقیه در توافق کامل است که حکومت ولایت، حکومت ناب محمدی]ص[ است. این سایت گروهکی در عین حال سخنرانی ها و بیانیه پراکنی موسوی را بی فایده خواند و نوشت: تا زمانی که آقای موسوی می تواند به بهانه سال نو به دیدار دوستان و حامیانش برود و سخنرانی نماید، به این معناست که رژیم از این بابت هراسی به دل ندارد و زیان و خسارتی را متوجه خود نمی بیند. بلکه ممکن است که آن را سودبخش هم ارزیابی کند. شاید به آن دلیل باشد که آقای میرحسین موسوی و دیگر یارانش را شیرانی می پندارد که یال و کوپالشان را از دست داده اند. ملیحه محمدی یکی دیگر از عناصر سابقا چپ و به تازگی دموکرات و لیبرال شده نیز در سایت ایران امروز به توصیه موسوی به صبر و استقامت پرداخت و با اشاره به انتقاد محافل اپوزیسیون از اینکه «صبر و استقامت، خب که چی» می نویسد: در طرف مقابل نه تنها جمهوری اسلامی، که انبوهی از همان مردم بند توهم نسبت به حاکمیت و متوهم نسبت به ما ایستاده اند و بسیاری از آنها می توانسته اند با اعتقاد به احمدی نژاد رای داده باشند و از اپوزیسیون سبزها نگران باشند و آنها را برنتابند. اینها چنان که ما برای چاره کردن غیض و غضب خود بیان می کنیم، مزدور و جیره خوار رژیم نیستند. کار دشوارتر ما با اینهاست. وی که برخی بستگانش در آشوب ها فعال بودند و خود نیز در آن ایام هیجان زده بود اکنون می نویسد؛ دوستانی که تاکید بر صبر و استقامت را دون شأن جنبش می دانند، می توانند بگویند در این میدان مبارزه در دستان ما چه هست و اقتدارگرایان حاکم کدام سلاح را از دست داده اند؟ آیا اگر رهبران جنبش سبز در داخل فرمان حمله به رژیم نداده اند از جانب دیگران در خارج هم صادر نشده است؟ کسانی که معتقدند مردم ایران برای حمله به رژیم چشم به دهان آنها دوخته اند، آیا فرمان حمله به زندان اوین را صادر نکردند؟

[+] نوشته شده توسط در دوشنبه ششم اردیبهشت 1389 در ساعت17:59 | نظر بدهید |   در حال مردن هم از خاتمی جرعه آب نمیگیرم

میرحسین موسوی: من از خاتمی گله دارم / کروبی : در حال مردن هم از خاتمی جرعه آب نمیگیرم

، شنیده ها حاکی از آنست که در پی دعوت اخیر مجمع روحانیون مبارز از کروبی و موسوی برای شرکت در جلسه مجمع و بیان دیدگاه هایشان، شیخ اصلاحات به تندی به این دعوت پاسخ داده است.

وی ضمن رد این دعوت، گفته است که: "اگر از تشنگی در حال مردن باشم و زنده ماندنم جز با گرفتن جرعه آبی از خؤینیها و خاتمی میسر نباشد، آن جرعه آب را هم نخواهم خواست! " سپس درخصوص مسائل و کارهای ناروایی که مجمع در حق کروبی روا داشته و باعث خروج وی از مجمع و تشکیل حزب اعتماد ملی شده بود نیز مطالبی گفته می شود و از آنچه به زعم وی فرصت طلبی و معامله گری خاتمی است نیز گله می کند.

  موسوی هم در پاسخ به این دعوت، ضمن رد آن، ابراز می دارد که: مواضع من روشن است، نیازی به بیان آن در جلسه نیست؛ من از آقای خاتمی گله دارم؛ مجمع بیانیه می دهد اما یک بار و یک جا نامی از جنبش سبز نمی آورد ... [+] نوشته شده توسط در دوشنبه ششم اردیبهشت 1389 در ساعت17:56 | نظر بدهید |

/ 0 نظر / 37 بازدید