برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب

آمادگی و حضور امت حزب الله برای برخورد با فتنه گرانی که از نمایشگاه بین المللی کتاب سو استفاده کنند .

شنیده ها حاکی است که اتاق فرمان سران فتنه  تاکید بسیاری به سران فتنه داخلی کرد ه است که در روز های آینده با حضور در نمایشگاه کتاب و به آشوب کشاندن این محیط فرهنگی، سعی در راه انداختن دور جدیدی از اغتشاشات نمایند .

از این رو امت همیشه در صحنه حزب الله به مانند راهپیمائی روزهای 9 دی و 22 بهمن در تمام روزهای برپائی نمایشگاه با هماهنگی و هوشیاری کامل آماده برخورد با هر گونه تشنج و رفتار منتهی به خشونت می باشند .

[+] نوشته شده توسط در یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت12:38 | نظر بدهید |   برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب. . .
برنامه اتاق فرمان جریان فتنه برای نمایشگاه کتاب

آمادگی و حضور امت حزب الله برای برخورد با فتنه گرانی که از نمایشگاه بین المللی کتاب سو استفاده کنند .

شنیده ها حاکی است که اتاق فرمان  فتنه در خارج   تاکید بسیاری به سران فتنه داخلی کرد ه است که در روز های آینده با حضور در نمایشگاه کتاب و به آشوب کشاندن این محیط فرهنگی، سعی در راه انداختن دور جدیدی از اغتشاشات نمایند .

از این رو امت همیشه در صحنه حزب الله به مانند راهپیمائی روزهای 9 دی و 22 بهمن در تمام روزهای برپائی نمایشگاه با هماهنگی و هوشیاری کامل آماده برخورد با هر گونه تشنج و رفتار منتهی به خشونت می باشند .

[+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت17:23 | نظر بدهید |   توزیع و فروش مشکوک کتاب‌های انحرافی در تهران و شهرستان‌ها توزیع و فروش مشکوک کتاب‌های انحرافی در تهران و شهرستان‌ها

از برخی شهرهای کشور و همچنین پایتخت، خبر می‌رسد که تورات‌های مشکوک با نام عهد عتیق و جدید بی‌نام و نشان و برخی کتب انحرافی به راحتی به فروش می‌رسند و یا توزیع می‌شوند.


به گزارش خبرنگار «تابناک»، این تورات‌ها با چاپ و صحافی نفیس و مطلوب با قطری زیاد، بدون دارا بودن شناسنامه و مشخص نمودن ناشر و محل چاپ و توزیع، دارای مطالب دست خورده انحرافی و کفرآلودی به ویژه در نسبت‌های ناروا به مقام قدسی پروردگار است و بیش از این که یک کتاب الهی باشد، بیشتر شبیه یک کتاب قصه با حکایت‌های شیطانی است.

[+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت17:12 | نظر بدهید |   ماجرای دانشگاه زیرزمینی بهائیت!

ماجرای دانشگاه زیرزمینی بهائیت!

یک عضو فرقه ضاله بهاییت مقیم لندن در پیشنهادی مضحکانه از جمهوری اسلامی ایران خواست تا ممنوعیت ورود پیروان این فرقه به دانشگاه‏ها را لغو کند!

‏ «ط. د» که در مدرسه عالی مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن (سوآز) در حال تحصیل است در حال حاضر به صورت تمام وقت در مستندسازی کارنامه حقوق بشر فعالیت می‏کند با ادعای اینکه «ضرورت گسترش معرفت و دانش از جمله مشترکات بهائیت و دین اسلام است» به محدود بود پرسش‌نامه متقاضیان شرکت در کنکور اشاره کرده و با ابراز ناراحتی از نبود اسم فرقه ضاله بهائیت در کنار دیگر ادیان آسمانی که مربوط به دین داوطلبان کنکور است گفته است چرا باید در این سوال فقط شاهد گزینه‌های «اسلام»، «زرتشتی»، «مسیحیت» و «یهودی» باشیم.

‏این عضو فرقه ضاله بهاییت در ادامه مدعی شده است:‏ ما در زمینه حقوق بشر و نقض حقوق بهاییان با حکومت ایران مشکلات جدی داریم ، ولی مساله شرکت در امتحان کنکور و ادامه تحصیل بهاییان در دانشگاه‌ها امری است که به سهولت و صرفا با حذف پرسش از دین افراد قابل حل است!

‏«ط. د» همچنین اعتراف کرد: در سال‌های پس از انقلاب بهاییان یک دانشگاه زیرزمینی در شهرهای مختلف ایران زده بودند که پس از مدتی توسط وزارت اطلاعات کشف و قلع و قمع شد.

گفتنی است فرقه ضاله بهائیت، منشعب از فرقه بابیه است. بنیان گذار آیین بهائیت ، میرزا حسینعلى نورى معروف به بهاءالله است ، و این آیین نیز نام خود را از همین لقب برگرفته است.

در پی برخی اتفافات در ایران حسینعلى به سفارت روس پناه برد و شخص سفیر از او حمایت کرد. سرانجام با توافق دولت ایران و سفیر روس ، میرزا حسینعلى به بغداد منتقل شد و بدین ترتیب بهاء الله با حمایت دولت روس از مرگ نجات یافت.

در بغداد کنسول دولت انگلستان و نیز نماینده دولت فرانسه با بهاء الله ملاقات و حمایت دولت‏هاى خویش را به او ابلاغ و حتى تابعیت انگلستان و فرانسه را نیز به وی پیشنهاد کردند. [+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت12:41 | نظر بدهید |   همنوایی تلویزیونهای عرب با سران فتنه

همنوایی تلویزیونهای عرب با سران فتنه

دو شبکه العربیه و الجزیره بار دیگر در اعلام موضعی آشکارهمسویی خود را با عناصر فتنه گر داخلی به نمایش گذاشتند.پس فراخوان موسوی و کروبی برای برگزاری راهپیمایی‌های غیر قانونی و کارناوال‌های خیابانی در 22 خرداد سال جاری، شبکه‌های تلویزیونی الجزیره قطر و العربیه عربستان سعودی در اقدامی هماهنگ خبر " دعوت معارضان ایرانی برای برگزاری تظاهرات " را در صدر اخبار خود قرار دادند.

 الجزیره اعلام کرد که میرحسین موسوی و مهدی کروبی از رهبران معارض ایرانی!، برای برگزاری تظاهرات در سالروز انتخاب مجدد احمدی نژاد به ریاست جمهوری، هواداران خود را به ریختن در خیابان‌ها دعوت کردند.

از طرفی دیگر تلویزیون العربیه با اشاره به خبر پایگاه اطلاع رسانی سحام نیوز مبنی بر دعوت کروبی و موسوی برای برگزاری تظاهرات در 22 خرداد افزود: موسوی و کروبی با انتقاد از سیاست‌های محمود احمدی نژاد اعلام کردند که این روند سیاسی کشور را به بیراهه رهنمون می‌سازد.

العربیه و الجزیره در اقدامی هماهنگ با پخش کلیپی از دیدار اخیر موسوی و کروبی که بر روی سایت سحام نیوز گذاشته شده است این نشست را دیداری برای هماهنگی و برنامه ریزی برای زنده نگه داشتن حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم دانستند.

[+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت12:39 | نظر بدهید |   در راه مقابله با ولی فقیه ، میان موسوی و کروبی و رضا پهلوی تفاوتی نیست در راه مقابله با ولی فقیه ، میان موسوی و کروبی و رضا پهلوی تفاوتی نیست


به گزارش حقیقت نیوز ، جمشید اسدی در ادامه به سران جریان فتنه توصیه کرد که ساختار شکنی کرده و سپس افزود:این که آقایان موسوی، کروبی و خاتمی فکر می کنند می توانند با بزرگداشت آیت الله خمینی و قانون اساسی هزینه های مبارزه را کاهش دهند در اشتباه هستند. نکته اصلی این است که آقایان به جای سخنان زیبا باید با شیردلی تابوهای موجود را بشکنند و به عنوان رهبر واقعی جنبش ایفای نقش کنند و راه نشان دهند.به باور من، بیش از آنکه نگران فاصله جنبش کارگری با جنبش سبز باشیم، می بایستی نگران فاصله چهره های بارز جنبش با انجام وظیفه رهبری و ارایه رهنمود مبارزاتی باشیم.

اسدی با انتقاد از شیوه موسوی گقت:آقای موسوی می بایستی پیش از دعوت از کارگران برای پیوستن به جنبش، روشن کند که چه راهکاری برای ایشان در نظر دارد؟ گیرم هیچ کارگری تا کنون با جنبش سبز پیوند داشته است. اما اگر چنین است، به چه حسابی کارگران باید به دعوت آقای موسوی خود را با این جنبش پیوند زنند؟ آقای موسوی چه استراتژی ای برای حضور جنبش کارگران در جنبش سبز ارایه داده اند؟

وی افزود:آقای موسوی برای آن ها که به باور خود ایشان در جنبش بوده اند، چه راهکاری ارایه داده اند؟

گیرم حالا به دعوت آقای موسوی، کارگران خود را به جنبش پیوند زنند. بسیار خب! قدم بعدی کدام است؟ فرض کنیم که کارگران از جنبش سبز به دور بوده اند وحالا با فراخوان نخست وزیر دوران جنگ، خود را به آن نزدیک کرده اند. بسیار خب، قصد از این دعوت مهمانی که نبوده است! کارگران پس از آن پیوستن به جنبش سبز چه باید کنند؟

اسدی در ادامه گقت: آیا همچنان که آقای موسوی در پیام نوروزی خود پیشنهاد کرده اند، کارگران باید در هر کارگاه و کارحانه صبر و استقامت پیشه کنند؟ یا همچنان که آقای موسوی در جای دیگر پیشنهاد کرده اند هر یک از کارگران می بایستی خود تبدیل به رهبری برای جنبش شود؟ در این حالت شرکت یا عدم شرکت یا چگونگی شرکت را هم بگذارید به عهده خود این رهبران.

نکته من در واقع این است که پیش از آنکه به فکر کم و کیف حضور جنبش های صنفی در جنبش سبز باشیم، باید به فکر رهبری جنبش اجتماعی باشیم. تا رهبری جنبش و استراتژی های آن مشخص نباشد، نمی توان از پیروزی جنبش و فعال شدن اقشار مختلف جامعه در مبارزه سخن گفت.

وی در پایان اظهار داشت:این که آقای موسوی بگوید جنبش سبز به دیگر جنبش ها گره بخورد و اما معلوم نباشد پس از این پیوندها قرار است چه کسی چه کار کند و کدام استراتژی اجرا شود، که رهبری نیست ! حرف های زیبا کافی نیستند و هرگز جنبش را به پیروزی نمی رسانند.
[+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت12:8 | نظر بدهید |   نامه محرمانه ابراهیم یزدی به سران فتنه

نامه محرمانه ابراهیم یزدی به سران فتنه

رئیس گروهک غیر قانونی نهضت آزادی از مراودات پنهان خود با سران فتنه خبر داد.
شنیده شده ابراهیم یزدی که سردمداری گروهک غیر قانونی نهضت آزادی را بر عهده دارد اخیرا در جلسه ای که تعدادی از اصلاح طلبان سرشناس در آن حضور داشتند گفته است جنبش سبز در شرایط بسیار بدی به سرمی برد و من برای تقویت این جریان مکاتباتی با موسوی، کروبی و خاتمی داشته و کارهایی را که اینها باید برای تقویت جنبش سبز انجام دهند را به آنها تذکر داده ام.
وی در پاسخ به سوالات حاضرین درباره محتوای نامه های خود به سران فتنه گفت: یکی از مواردی که به این آقایان گفته ام این است که شعار فشار از پایین و چانه زنی از بالا را باید زنده کنیم.
به گزارش رسالت وی درباره علت شکست این تئوری در دوره اصلاحات گفت: زمان اصلاحات اهرم فشار از پایین را نداشتیم اما جنبش سبز این امکان را برای ما فراهم کرده که بتوانیم فشار را وارد کنیم و بعد عده ای از بالا به چانه زنی و امتیازگیری بپردازند. [+] نوشته شده توسط در شنبه یازدهم اردیبهشت 1389 در ساعت12:6 | نظر بدهید |   ابعاد دیگری از بیماری مهدی کروبی

ابعاد دیگری از بیماری مهدی کروبی

پس از اینکه خبر بیماری سرطان پروستات مهدی کروبی علیرقم راز داری فراوان همسرش رسانه ای گردید و مشخص شد که وی در حال درمان بیماری مذکور می باشد اعضای خانواده با درخواست برخی چهره های سیاسی فتنه جو که به بهانه دید و بازدید نوروزی به منزل وی می رفتند کوشیدند که با جار و جنجال رسانه ای و طرح اخبار دروغین افکار عمومی را از اصل موضوع منحرف نمایند .

در همین زمینه اعضای خانواده مهدی کروبی که هم اینک آغوش تمام رسانه های بیگانه ضد انقلاب بیش از گذشته به روی آنان باز است ادعا کردند که خبر بیماری مهدی کروبی صحت نداشته و انتشار آن سناریویی از قبل طراحی شده می باشد.

 اعضای خانواده مهدی کروبی همچنین مدعی گردیده اند که اخیرا" برای کشتن مهدی کروبی موادی سمی از کشور روسیه وارد شده است و عاملان این اقدام قصد دارند زمینه عملیات آتی خود را فراهم آورند .

در این راستا یکی از خبرنگاران سمج کوشید تا به اصل قضیه پی ببرد و پس از چند هفته تلاش گزارش خود را بدین شرح ارائه داد:

پس از اینکه در پاییز سال گذشته مهدی کروبی به دلیل سوزش مجاری و تکرر ادرار به پزشک متخصص مراجعه کرد تشخیص اولیه پزشک چنین بود که وی دارای عفونت مجاری ادرار می باشد لذا باید برای انجام معاینات تکمیلی به آزمایشگاه معرفی شود مهدی کروبی نیز که بشدت از بیماری خود وحشت زده بود جواب آزمایش خود را به آقای دکتر"پ"متخصص بیمارستان سینا نشان داد ولی دکتر "پ" به درخواست فاطمه کروبی از بیان واقعیت به وی خودداری کرد و خبر ابتلای او به بیماری سرطان را از همه حتی از فرزندانش پنهان نمود از این به بعد مسئول پیگیری بیماری کروبی همسرش فاطمه گردید که مبادرت به مراجعه به پزشکان مختلف از جمله دکتر"ن"از مسئولین نظام پزشکی نمود ولی پاسخ همه یکسان بود و آن اینکه وی مبتلا به بیماری سرطان پروستات است.

ناچارا" فاطمه کروبی به پنهان نمودن موضوع از همه حتی مهدی کروبی روی آورد و طی درخواستی از دکتر"پ"ترتیبی اتخاذ نمود که همه اطلاعات موجود در مورد علت مراجعه مهدی کروبی به بیمارستان از بین برود با این حال سوابق باقیمانده موجود در بیمارستان سینا تایید کننده مراجعه مهدی کروبی می باشد ولی هیچ اطلاعاتی در مورد علت مراجعات وی به این بیمارستان موجود نیست.

طرح و انتشار خبر ورود سم به کشور برای کشتن مهدی کروبی نیز به همین علت است که وی بزودی خواهد مرد و جریان فتنه سعی دارد از همین رویداد نیز بنفع خود نموده و مسئولیت مرگ مهدی کروبی را به گردن نظام بیندازد و اعضای خانواده مهدی کروبی نیز بجای محیا نمودن وی برای سفر آخرت و وادار کردنش به توبه خواسته یا ناخواسته در خدمت این هدف شوم قرار گرفته اند.

در پایان جای دارد به کسانی که فرصت توبه را از آن شیخ ساده لوح می گیرند خطاب کرد و گقت "که ای نامردان اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید" و با بیان واقعیت/ توهمات این شیخ بی خرد را که همچنان در رویای کشورگشایی و کسب جایگاه رهبری اصلاح طلبان بسر می برد از بین ببرید.

[+] نوشته شده توسط در جمعه دهم اردیبه

/ 0 نظر / 44 بازدید